skip to Main Content

Finská půjčkaFinské půjčky, které se jinak označují i jako mikropůjčky nebo mikroúvěry, představují velmi oblíbený finanční produkt. Využijte některé z finských půjček z naší nabídky. Najdete zde půjčky, které splní vaše individuální nároky a požadavky. Sjednat si je můžete online a peníze čerpat hned následující pracovní den. Schválení těchto půjček je totiž velmi rychlé. Díky expresním bankovním převodům obdržíte peníze téměř okamžitě.

Finská půjčka ihned pro každého

Finské půjčky může využít opravdu každý bez rozdílu věku. Jediným limitem je pro žadatele minimální věk 18 či 21 let – v závislosti na konkrétní půjčce. Pokud jste ale starší, můžete bez problémů žádat. Finská půjčka ihned se dá využít na cokoliv, není totiž vázány k žádnému účelu. Neúčelové půjčky jsou dnes velmi populární. Mnoho žadatelů jimi hradí své běžné každodenní výdaje a nemusí tak ztrácet čas dokládáním čerpání prostředků.

Zobrazit online nabídku →

Kolik a jak si vypůjčit

Finská půjčka je běžně poskytována jako online půjčka. S online půjčkou je žádost velmi jednoduchá. Jako novému žadateli vám zabere maximálně 5 minut. Pokud žádáte opakovaně, celý proces vás přijde jen na pár kliknutí. Vy sami se osobně nemusíte nikam dostavit. Finská půjčka online tak ušetří čas například pracujícím, kteří se vrací z práce až ve večerních hodinách. Je vhodná také pro maminky a rodiče na mateřské, kteří nemají mnoho volna.

Finské půjčky se obvykle poskytují kolem výše 20 000 Kč. Napoprvé ale počítejte s tím, že částka, kterou obdržíte, bude výrazně nižší. Postupně jak se bude zvyšovat vaše individuální bonita, získáte možnost půjčit si i více peněz. Taková půjčka se přizpůsobí vašim potřebám. Doba její splatnosti se pohybuje kolem 30 dní. V případě, že peníze nestíháte vrátit včas, můžete si ji samozřejmě i prodloužit. Finská půjčka bez registru nebo bez doložení příjmů je rovněž zajímavým finančním produktem, který vám zde můžeme nabídnout.

Back To Top