Provident půjčky do 170 000 Kč

 • Logo od Provident půjčky

 • Částka
  3 000 – 170 000Kč

 • Doba splatnosti
  Od 1 do 36 měsíců

 • První půjčka zdarma
  NE

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Hotovostní půjčka do 170 000 Kč
  2. Maximální splatnost až 48 měsíců
  3. Peníze do 3 dnů na účtu
  4. Online sjednání půjčky
 • Hlavní výhody

  1. Peníze na účet nebo v hotovosti
  2. Příznivé RPSN již od 23,47 %
  3. Neúčelové čerpání prostředků
  4. Peníze i bez ručitele
 • Reprezentativní příklad

  1. Výše půjčky 45 000 Kč
  2. Doba splatnosti 24 měsíců
  3. Měsíční splátka 3 665 Kč
  4. Roční úroková sazba 29 %, RPSN 106,71 %

Nebankovní půjčka Provident

Nebankovní půjčku Provident využijete na výdaje libovolného charakteru. Poskytovatel má na českém trhu bohatou historii, takže si můžete být jisti, že s výběrem půjčky nesáhnete vedle. Na výběr zde máte z několika atraktivních produktů. Možná je výplata peněz v hotovosti i na běžný účet.

Provident aktuální nabízí dvě rychlé půjčky. První půjčka je hotovostní půjčka od 6 000 do 90 000 Kč, kdy vám peníze doručí obchodní zástupce společnosti domů, a to klidně i během víkendu. Druhou možnost představuje půjčka na účet, která se poskytuje na částku od 4 000 do 170 000 Kč. Zde peníze obdržíte do třech dnů od schválení na svůj běžný účet. Půjčky se odvádějí v týdenních nebo v měsíčních splátkách a doba splatnosti činí 12 nebo 24 měsíců. Úročení se pohybuje od 10 % ročně a RPSN je již 23,47 %.

Recenze flexibilní půjčky Provident

Provident u svých hotovostních půjček garantuje celkovou cenu a vy už při sjednání víte, kolik přesně budete měsíčně splácet. Navíc vám nebudou účtovány žádné skryté poplatky. Půjčka je tedy plně transparentní. Během splácení můžete využít i takzvaných Splátkových prázdnin. V nepříznivé situaci si odložíte jednu až dvě měsíční splátky.

Zájemce o tuto výhodnou nebankovní půjčku musí být vždy starší 18 let a mít trvalý pobyt v Čechách. Vyžaduje se také trvalý zdroj příjmů, ke kterému se dokládá při žádosti potvrzení. Žádost o půjčku se vždy podává online. Uvádíte do ní své osobní a kontaktní údaje. Vyberete si půjčku podle svých představ a čekáte na schválení. Podpis smlouvy můžete zařídit poštou nebo vám ji domů spolu s hotovostní půjčkou donese obchodní zástupce společnosti. Půjčka je ideálním zdrojem na financování rozmanitých krátkodobých i střednědobých výdajů.

Proč využít tuto půjčku

 1. Peníze si můžete nechat doručit v hotovosti i vyplatit na účet.
 2. Půjčka má neúčelové čerpání a je jen na vás, jak získané finanční prostředky využijete.
 3. K žádosti nepotřebujete ručitele, spoludlužníka ani zástavu.
 4. Půjčku si rychle a komfortně vyřídíte ze svého domova.
 5. Můžete si vybrat mezi týdenním a měsíčním systémem splátek.

 

 

 

 

 

Získat zápůjčku
 

 

 

 

 

Spokojení klienti

 • Půjčka Provident je pro mě jistotou. Pokud mi chybí peníze do výplaty nebo plánuji nějaké větší investice, tak o tuto půjčku požádám. Je rychle vyřízená a peníze mi přijdou na účet.

  Karel H.Litoměřice
 • Půjčka Provident mě dosud nezklamala. Líbí se mi, že si sama spočítám, kolik chci půjčit a na jak dlouho a hned vidím výši měsíčních splátek. Peníze pak dostanu na účet nebo na ruku v hotovosti.

  Hana R.Beroun

 

 

 

 

 

Získat zápůjčku
 

 

 

 

 

Další nebankovní půjčky

 • LOGO od Smart Půjčka - půjčky

 • Logo HOME CREDIT půjčka

 • Logo od Cetelem půjčka

 • Logo od COOL MONEY půjčky

 • Logo od PROFI CREDIT

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Získat půjčku zdarma

  Kde a jak získám půjčku zdarma?

  Půjčka zdarma není žádné chybné označení. Jedná se skutečně o reálný produkt, který si můžete na českém trhu sjednat. Nabízí jej řada společností. Kde a jak získáte půjčku zdarma? Na to si odpovíme v následujících řádcích. Náš TIP: Získejte až 30 000 Kč do 15 minut. Využijte půjčku před výplatou ještě dnes.  Půjčky zdarma a […]

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]