Půjčka od České spořitelny do 700 000 Kč

 • LOGO od České spořitelny půjčka

 • Částka
  20 000 – 700 000 Kč

 • Doba splatnosti
  Od 1 do 10 let

 • První půjčka zdarma
  NE

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Bankovní půjčka do 700 000 Kč
  2. Měsíční splátky po dobu až 10 let
  3. Peníze v hotovosti do 15 minut
  4. Komfortní vyřízení z domova
 • Hlavní výhody

  1. Bez potvrzení o výši příjmu
  2. Flexibilní nastavení splátek
  3. Roční úroková sazba od 6,9 %
  4. Bez zástavy nemovitosti
 • Reprezentativní příklad

  1. Výše půjčky 500 000 Kč
  2. Doba splatnosti 120 měsíců
  3. Měsíční splátka 6 534 Kč
  4. Roční úroková sazba 9,5 %, RPSN 10,3 %

Osobní půjčka od České spořitelny

Vyřiďte si bankovní půjčku z pohodlí svého domova. Díky flexibilním podmínkám České spořitelny to je nyní částečně možné. Půjčku si můžete spočítat, vyplnit nezávaznou žádost a zbytek domluvit osobně na pobočce. Sami si tak nastavíte splátky, které jsou pro vás nejvýhodnější.

S půjčkou České spořitelny získáte částku od 20 000 do 700 000 Kč – můžete požádat až o 2 500 000 Kč, ale částky nad 700 000 Kč už podléhají individuálnímu posouzení. Díky možnosti rozložení splátek až na 10 let si můžete jejich výši maximálně přizpůsobit svým aktuálním potřebám a možnostem. Velkou výhodou je neúčelové čerpání. Je to ideální půjčka na auto, na domácnost i na jiné výdaje, na které nestačí vaše běžné úspory. Snížení či zvýšení splátek provedete zdarma. Svou řádnou splátku navíc můžete až dvakrát ročně odložit.

Recenze bezúčelové půjčky od České spořitelny

Česká spořitelna si připravila zajímavé podmínky pro své současné i pro nové klienty. Stávající klienti České spořitelny získají půjčku bez doložení příjmu, jelikož v ČS mají přehled o měsíčním obratu na běžném účtu. Půjčku nemusíte nijak zajišťovat. Získáte ji tedy diskrétně pouze na svou vlastní zodpovědnost. Za správu úvěru neplatíte žádné poplatky. Celkově vedení této půjčky vychází velice výhodně.

Půjčka České spořitelny je bez zbytečných průtahů. K žádosti potřebujete pouze svůj občanský průkaz, a pokud máte účet u jiné banky, tak i potvrzení o příjmech. Když si půjčku sjednáte a během dvou měsíců dojdete k názoru, že ji nepotřebujete, máte možnost ji vrátit. Na tento krok vám běží lhůta 60 dnů od podpisu smlouvy. Jestliže budete řádně splácet svůj závazek, Česká spořitelna vám odpustí až 15 měsíčních splátek, čímž nakonec dojde k výraznému snížení původně sjednané úrokové sazby.

Proč se rozhodnout pro tuto půjčku

 1. Půjčku nabízí největší banka v Čechách, která má téměř 5 mil. klientů.
 2. Získáte zde až 700 000 Kč se splatností na 10 let a bez nutnosti zástavy majetku.
 3. Jestliže jste již klientem České spořitelny, nepotřebujete potvrzení o výši svého příjmu.
 4. Pokud budete řádně splácet, tak vám věřitel promine až 15 měsíčních splátek a vy tak výrazně ušetříte.
 5. Dosáhnete na příznivou úrokovou sazbu již od 6,9 % ročně a na podobně zajímavé RPSN.

Získat zápůjčku

Spokojení klienti

 • S půjčkou od České spořitelny jsem velmi spokojená. Sjednala jsem si ji před časem a stále ji splácím. S ničím jsem dosud neměla problém.

  Marie Z.Příbram
 • Půjčku od České spořitelny rozhodně doporučuji. Kde jinde získáte až 700 000 Kč bez ručitele a bez doložení příjmu? Navíc s velmi výhodným úrokem.

  Jaroslav V.Vysoké Mýto

Získat zápůjčku

Další rychlé půjčky

 • Logo od Equa bank půjčky

 • Logo od Moneta Money Bank půjčka

 • Logo půjčka od Cofidis

 • Logo od Vitacredit půjčka

 • Logo od COOL MONEY půjčky

 • LOGO od ACEMA Credit

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Získat půjčku zdarma

  Kde a jak získám půjčku zdarma?

  Půjčka zdarma není žádné chybné označení. Jedná se skutečně o reálný produkt, který si můžete na českém trhu sjednat. Nabízí jej řada společností. Kde a jak získáte půjčku zdarma? Na to si odpovíme v následujících řádcích. Náš TIP: Získejte až 30 000 Kč do 15 minut. Využijte půjčku před výplatou ještě dnes.  Půjčky zdarma a […]

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]