MONETA Money Bank – Expres půjčka

 • Částka
  20 000 – 800 000 Kč

 • Doba splatnosti
  Až 84 měsíců

 • První půjčka zdarma
  NE

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Bankovní půjčka do 800 000 Kč
  2. Maximální splatnost až 120 měsíců
  3. Peníze k dispozici do 5 minut
  4. Online žádost z domova
 • Hlavní výhody

  1. Flexibilní výše půjčky a splatnost
  2. Garantovaná nabídka do 5 minut
  3. Možnost sjednání pojištění
  4. Komfortní splácení z účtu
 • Reprezentativní příklad

  1. Výše půjčky 300 000 Kč
  2. Doba splatnosti 84 měsíců
  3. Měsíční splátka 4 368,20 Kč
  4. Roční úroková sazba 5,9 %, RPSN 6,07 %

Expres půjčka od MONETA Money Bank

Požádejte o Expres půjčku u MONETA Money Bank a rozlučte se svými dosavadními neuhrazenými závazky. Půjčka nabízí flexibilní podmínky sjednání, čerpání i splácení. Je vhodná pro každého, kdo hledá výhodný a spolehlivý bankovní produkt. Pojí se s ní jen minimální poplatky, takže při sjednání rozhodně neprohloupíte.

Tuto rychlou půjčku si můžete sjednat online ze svého domova. Výše poskytovaných prostředků se pohybuje v rozmezí od 20 000 do 800 000 Kč a doba splatnosti činí 24 až 120 měsíců. Měsíční splátky si tak můžete plně přizpůsobit svým představám a možnostem svého rozpočtu. MONETA Money Bank navíc zaručuje rychlé online schválení do 5 minut, stejně jako okamžitý převod finančních prostředků na běžný účet. K půjčce si můžete sjednat pojištění a zajistit se proti nečekaným životním situacím a neschopnosti splácet svůj závazek.

Recenze Expres půjčky od MONETA Money Bank

MONETA Money Bank nabízí příznivou úrokovou sazbu již od 5,9 % a RPSN od 6,07 %. To znamená, že se s půjčkou nepojí téměř žádné poplatky. Konkrétní úroková sazba ale závisí na vaší individuální bonitě. Tu ovlivní mimo jiné i vaše příjmy. U půjčky vyšší než 300 000 Kč potřebujete souhlas manžela či manželky. Pokud chcete více než 500 000 Kč, tak se neobejdete bez spoludlužníka.

Je nutné mít trvalý zdroj příjmů, trvalé bydliště na území ČR a samozřejmě splnit i věkovou podmínku, tedy být starší 18 let. K půjčce si připravte dva doklady totožnosti a doklad o příjmu (potvrzení od zaměstnavatele nebo daňové přiznání ověřené finančním úřadem). Půjčka je však vhodná pro každého, kdo je dostatečně bonitní, například i pro studenty, pro maminky na mateřské a je to i zajímavá půjčka pro důchodce, kteří mají vyšší důchod nebo ještě nějaký přivýdělek. Požádat o ni můžete ještě dnes.

Proč si vybrat právě tuto půjčku

 1. Poskytovatelem je spolehlivá banka s tisíci spokojených klientů, která se zaměřuje i na další bankovní a úvěrové produkty.
 2. Pokud jste dostatečně bonitní, dosáhnete na velmi příznivou úrokovou sazbu a na nízké RPSN.
 3. Díky flexibilní výši poskytovaných finančních prostředků a době splatnosti si měsíční splátky plně přizpůsobíte svým představám.
 4. Máte možnost sjednání zajímavého pojištění, které vás ochrání před platební neschopností.
 5. Ačkoliv jde o bankovní půjčku, tak ji komfortně vyřídíte online.

Získat zápůjčku

Spokojení klienti

 • Expres půjčka od MONETA Money Bank je má oblíbená. V půjčky obecně nemám příliš důvěru, ale tuto čerpám už po druhé a jsem s ní velmi spokojen. Při jejím sjednání ani při splácení se neobjevily žádné problémy.

  Martin H.Náchod
 • Tuto půjčku jsme využili se svým manželem, když nám chyběly peníze na vybavení domácnosti. Nastavili jsme si minimální měsíční splátky, takže téměř nezatěžuje náš rozpočet. Vše probíhá bez problémů.

  Jarmila P.Česká Třebová

Získat zápůjčku

Další bankovní půjčky

 • Logo od UniCredit Bank

 • Bankovní půjčka na cokoliv

 • půjčka od české spořitelny

 • Osobní půjčka od Cetelemu

 • Výhodné úvěry od mBank

 • Půjčka od FerratumBank peníze do 10 minut

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Získat půjčku zdarma

  Kde a jak získám půjčku zdarma?

  Půjčka zdarma není žádné chybné označení. Jedná se skutečně o reálný produkt, který si můžete na českém trhu sjednat. Nabízí jej řada společností. Kde a jak získáte půjčku zdarma? Na to si odpovíme v následujících řádcích. Náš TIP: Získejte až 30 000 Kč do 15 minut. Využijte půjčku před výplatou ještě dnes.  Půjčky zdarma a […]

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]