Minutová půjčka od Equa bank do 600 000 Kč

 • Logo od Equa bank půjčky

 • Částka
  5 000 – 600 000 Kč

 • Doba splatnosti
  Od 3 do 84 měsíců

 • První půjčka zdarma
  NE

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Bankovní půjčka do 600 000 Kč
  2. Měsíční splátky až na 84 měsíců
  3. Vyřízení žádosti do 3 minut
  4. půjčky online
 • Hlavní výhody

  1. Výhodné RPSN již od 5,9 %
  2. Žádné skryté poplatky
  3. Peníze bez ručitele
  4. Flexibilní nastavení splátek
 • Reprezentativní příklad

  1. Výše půjčky 80 000 Kč
  2. Doba splatnosti 48 měsíců
  3. Měsíční splátka 1 868 Kč
  4. Roční úroková sazba 5,7 %, RPSN 5,9 %

Minutová půjčka od Equa bank

S půjčkou od Equa bank dáte sbohem všem nepříjemným závazkům a rychle uhradíte své nezbytné výdaje. Díky flexibilní výši poskytovaných finančních prostředků je tato půjčka ideální půjčkou na auto, na vybavení domácnosti i do výplaty. Můžete zde i konsolidovat své starší úvěrové produkty, které již nenabízejí tak výhodné podmínky.

Výše půjčky se pohybuje v rozmezí od 5 000 do 600 000 Kč. Splatnost si nastavíte podle svých preferencí od 3 měsíců až do 7 let. Výši splátek tak můžete stáhnout na nezbytné minimum, nebo platit i více, abyste svůj závazek měli co nejrychleji uhrazený. Splátka by vždy měla maximálně odpovídat vaší aktuální situaci a potřebám, proto také můžete půjčku v průběhu splácení jakkoliv upravovat. Abyste mohli půjčku čerpat, nemusíte dokládat žádné faktury či účtenky, což je rovněž velkou výhodou.

Recenze flexibilní půjčky od Equa bank

Jistě oceníte, že s půjčkou nesouvisí žádné skryté poplatky. Nemusíte ani nic platit za její sjednání. Máte bezplatné zřízení a vedení půjčky, mimořádné splátky nebo také předčasné splacení. Pokud peníze budete mít k dispozici dříve, můžete svůj závazek samozřejmě umořit, a to zcela zdarma. I datum měsíčních splátek závisí pouze na vašich preferencích. Pokud potřebujete půjčku v průběhu splácení jakkoliv upravit, kontaktujte poskytovatele.

O částku do maximální výše 600 000 Kč můžete žádat i bez ručitele. Půjčku si tak vyřídíte plně diskrétně a pouze na vlastní odpovědnost. Je několik způsobů, jak o ni můžete požádat. Nejsnadnější a nejrychlejší je vyplnění online žádosti, jejíž vyhodnocení trvá pouhé 3 minuty a vy se téměř ihned dozvíte, zda může být půjčka vaše. Půjčku lze vyřídit také rychle na pobočce nebo přes internetové bankovnictví. V posledním případě ale už musíte být klientem Equa bank. K žádosti o tuto rychlou půjčku tak potřebujete pouze své doklady a potvrzení o výši příjmu.

Proč vyzkoušet tuto půjčku

 1. Komfortní vyřízení z pohodlí domova, přes internetbanking nebo na pobočce.
 2. Až 600 000 Kč získáte plně na svou vlastní zodpovědnost.
 3. Nemusíte dokládat účel čerpání finančních prostředků a je jen na vás, jak peníze využijete.
 4. Banka nabízí možnost sjednání výhodného pojištění, které ochrání vaši domácnost.
 5. Půjčka je vyřízená velmi rychle – již během tří minut víte, zda máte šanci ji získat či nikoliv.

Získat zápůjčku

Spokojení klienti

 • Pokud hledáte spolehlivé partnera na sjednání půjčky, tak je Equa bank určitě dobrou volbou. Hned od sjednání víte, kolik zaplatíte. Mě tato půjčka velmi pomohla s mými vlastními finančními problémy.

  Radim A.Praha
 • O půjčku u Equa bank jsme žádali spolu se svým partnerem a jsme s ní velmi spokojeni. Peníze jsme využili na nákup nového vozu. Stále ji splácíme, ale vše probíhá bez problémů.

  Petra M.Chomutov

Získat zápůjčku

Další půjčky

 • Logo půjčka od Cofidis

 • Logo od PROFI CREDIT

 • LOGO od ACEMA Credit

 • Logo od Vitacredit půjčka

 • Logo od COOL MONEY půjčky

 • Logo od Moneta Money Bank půjčka

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Získat půjčku zdarma

  Kde a jak získám půjčku zdarma?

  Půjčka zdarma není žádné chybné označení. Jedná se skutečně o reálný produkt, který si můžete na českém trhu sjednat. Nabízí jej řada společností. Kde a jak získáte půjčku zdarma? Na to si odpovíme v následujících řádcích. Náš TIP: Získejte až 30 000 Kč do 15 minut. Využijte půjčku před výplatou ještě dnes.  Půjčky zdarma a […]

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]