COOL Credit půjčka do 15 000 Kč

 • LOGO od COOL Credit - půjčka

 • Částka
  1 000 – 15 000 Kč

 • Doba splatnosti
  Od 5 do 30 dní

 • První půjčka zdarma
  NE

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Malá půjčka do 15 000 Kč
  2. Jednorázová splatnost až 30 dnů
  3. Peníze do 10 minut od schválení
  4. Každý zájemce žádá online
 • Hlavní výhody

  1. Rychlá půjčka před výplatou
  2. Peníze ihned na běžný účet
  3. Až 5 000 Kč při první žádosti
  4. Neúčelové čerpání prostředků
 • Reprezentativní příklad

  1. Výše půjčky 5 000 Kč
  2. Doba splatnosti 20 dnů
  3. Měsíční splátka 6 250 Kč
  4. RPSN 5770 %

Rychlá půjčka COOL Credit

Rychlá půjčka od COOL Credit nezklame žádného žadatele, který má hluboko do kapsy. Nevíte, z jakých peněz uhradíte své další výdaje? Chybí vám prostředky na běžném účtu a řešíte, kde je získat? Požádejte o půjčku COOL Credit, která je plně transparentní a flexibilní. Peníze zde získáte na cokoliv a bez ručitele.

Maximální úvěrový limit pro půjčku činí 15 000 Kč. Jako nový klient však můžete žádat o částku od 1 000 do 5 000 Kč. Úvěrový limit se bude postupně navyšovat a až se zařadíte mezi důvěryhodné klienty společnosti, budete moci požádat o plnou částku. I tato menší žádost je však velmi výhodná. Půjčka před výplatou od COOL Credit si totiž hravě poradí s vašimi rozmanitými výdaji. Je jedno, na co ji použijete. Žádné faktury či účtenky nejsou potřeba.

Recenze transparentní půjčky COOL Credit

S půjčkou COOL Credit se nemusíte ničeho obávat. Vše, co je nezbytné zaplatit, vidíte hned při vyřizování žádosti. I když se vám půjčka na první pohled může zdát drahá, je dobré si uvědomit, že se jedná o malou půjčku, kterou splatíte jednorázově v libovolném termínu do 30 dnů. Splatit ji můžete samozřejmě i předčasně, pokud máte k dispozici dostatek peněz. Alternativou k předčasnému splacení je prodloužení splatnosti o 7, 14 nebo 30 dní.

Pokud se rozhodnete odložit si splátku krátkodobé půjčky  tak samozřejmě můžete. Za odložení splátky ale musíte uhradit poplatek, takže je rozhodně lepší půjčku splatit v řádném termínu. Při vyplňování žádosti je nutné souhlasit s obchodními a registračními podmínkami. Smlouvu o úvěru potvrdíte online. Pro potvrzení běžného účtu je nutné ještě uhradit poplatek ve výši 1 Kč, který se využije k ověření jeho vlastnictví. Jakmile je toto vyřízeno, můžete půjčku čerpat. Splacení půjčky je stejně jednoduché jako její čerpání. Peníze stačí zaslat na některý z účtů věřitele.

Proč se rozhodnout pro tuto půjčku

 1. Jedná se o malou půjčku, která je ideální pro krátkodobé pravidelné i nepravidelné výdaje.
 2. K žádosti o půjčku nepotřebujete ručitele, spoludlužníka ani nemovitost do zástavy.
 3. Půjčku lze splatit předčasně i si můžete její splatnost odložit o 7, 14 nebo 30 dnů.
 4. Peníze obdržíte během 10 minut na svůj běžný účet, který zadáte v žádosti o půjčku.
 5. Půjčku kompletně vyřídíte ze svého domova a celý proces se tak obejde bez zbytečného papírování.

Získat zápůjčku

Spokojení klienti

 • Tato nebankovní půjčka mě dosud ještě nezklamala. Vždy, když mi dojdou peníze, obrátím se na COOL Credit, kde mám jistotu rychlého schválení a vyplacení peněz na svůj účet.

  Romana L.Ústí nad Labem
 • U COOL Credit jsem si půjčila, když mi banka nechtěla navýšit můj kontokorent. Půjčka mě překvapila vstřícnými podmínkami. Je transparentní a vhodná pro každého. Doporučuji.

  Lenka F.Praha

Získat zápůjčku

Další nebankovní půjčky

 • Logo od Kredito24

 • SMS Credit - půjčka před výplatou

 • Logo Půjčka7

 • Půjčka od VATAonline

 • LOGO od CreditOn půjčky

 • Via SMS rychlá půjčka

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Získat půjčku zdarma

  Kde a jak získám půjčku zdarma?

  Půjčka zdarma není žádné chybné označení. Jedná se skutečně o reálný produkt, který si můžete na českém trhu sjednat. Nabízí jej řada společností. Kde a jak získáte půjčku zdarma? Na to si odpovíme v následujících řádcích. Náš TIP: Získejte až 30 000 Kč do 15 minut. Využijte půjčku před výplatou ještě dnes.  Půjčky zdarma a […]

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]