Home Credit půjčka až 250 000 Kč

 • Logo HOME CREDIT

 • Částka
  10 000 – 250 000 Kč

 • Doba splatnosti
  Od 12 do 48 měsíců

 • První půjčka zdarma
  NE

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Nebankovní půjčka do 200 000 Kč
  2. Maximální splatnost až 84 měsíců
  3. Sjednání půjčky do 20 minut
  4. Vyřízení žádosti online i telefonicky
 • Hlavní výhody

  1. Vyplacení peněz ihned po podpisu smlouvy
  2. Pojištění pro neschopnost splácet
  3. Bez ručitele a spoludlužníka
  4. Bez doložení účelu čerpaných prostředků
 • Reprezentativní příklad

  1. Výše půjčky 150 000 Kč
  2. Doba splatnosti 72 měsíců
  3. Měsíční splátka 2 979 Kč
  4. Roční úroková sazba 9,91 %, RPSN 10,4 %

Hotovostní půjčka Home Credit

Nebankovní společnost Home Credit je prověřeným poskytovatelem krátkodobých a střednědobých úvěrů. Jestliže jste nenašli vhodnou bankovní půjčku, kterou byste mohli čerpat a uvažujete tedy, že si sjednáte půjčku jinde než v bance, dá se právě Home Credit jen doporučit. Tato společnost vyjde maximálně vstříc vašim specifickým požadavkům.

U Home Credit můžete získat nebankovní půjčku v rozmezí od 10 000 do 250 000 Kč a se splatností od 12 do 84 měsíců. Výši své měsíční splátky tak komfortně přizpůsobíte možnostem svého rodinného rozpočtu. Kromě samotné půjčky zde můžete využít i řadu doplňkových služeb. Jedná se o různé typy pojištění, o možnost odložení splátek nebo o změnu jejich výše a počtu v průběhu splácení půjčky. Tyto aspekty vám doporučujeme dobře promyslet již před sjednáním produktu, protože pak už nemusí být možnost je změnit.

Recenze osobní půjčky Home Credit

Ke sjednání  nebankovní půjčky Home Credit vám stačí jenom dva doklady. Tím prvním bude váš občanský průkaz, druhým třeba pas nebo řidičský průkaz. Smlouvu komfortně vyřídíte ze svého domova a peníze obdržíte na běžný účet, který zadáte ve své žádosti o peníze. Úrok, za který si půjčku sjednáváte, pro vás nemusí být konečný, protože pokud budete půjčku řádně splácet, vrátí se vám až 1/4 uhrazených úroků zpět.

Půjčka se odvádí v pravidelných měsíčních splátkách, jejichž výši si při sjednání stanovíte tak, aby vám co nejvíce vyhovovala. Lze ji upravit i v průběhu splácení, kdy můžete svou půjčku splatit celou předčasně, pokud máte dost peněz. Schválení půjčky závisí na individuální bonitě každého žadatele. Ačkoliv je půjčka bez ručitele a peníze tedy získáte na svou vlastní zodpovědnost, doporučujeme pobírat dostatečné příjmy, minimalizovat další bankovní a nebankovní úvěry, případně je alespoň řádně splácet a nebýt v exekuci či v osobním bankrotu.

Proč si vybrat právě tuto půjčku

 1. Poskytovatelem půjčky je stabilní finanční společnost s tisíci spokojených klientů.
 2. Výši půjčky, dobu její splatnost a výši měsíčních splátek si individuálně přizpůsobíte.
 3. K žádosti o půjčku nepotřebujete ručitele ani zástavu nemovitosti.
 4. Peníze se čerpají neúčelově a celých 200 000 Kč tak můžete využít na libovolné investice.
 5. K získání půjčky vám stačí dobrá bonita a dva doklady totožnosti.

 

 

Získat zápůjčku
 

 

Spokojení klienti

 • Půjčku od Home Credit jsem si teď sjednal podruhé. Vždy jsem s ní byl velice spokojený. Vyřízení žádosti mi zabralo jen několik minut, schválení na sebe nenechalo dlouho čekat a půjčku jsem tak čerpal během pár dnů.

  Luděk ČJIhlava
 • S půjčkou od Home Credit jsem maximálně spokojená, protože se vždy přizpůsobí mé aktuální situaci. Zpočátku jsem mohla splácet více, teď jsem si musela musela splátky upravit a ani s tím nebyl žádný problém.

  Marta O.Opava

 

 

Získat zápůjčku
 

 

Další nebankovní půjčky

 • Logo od PROFI CREDIT

 • Logo od Cetelem půjčka

 • LOGO od Provident - půjčka

 • Logo půjčka od Cofidis

 • Logo od COOL MONEY půjčky

 • Logo od Vitacredit půjčka

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Získat půjčku zdarma

  Kde a jak získám půjčku zdarma?

  Půjčka zdarma není žádné chybné označení. Jedná se skutečně o reálný produkt, který si můžete na českém trhu sjednat. Nabízí jej řada společností. Kde a jak získáte půjčku zdarma? Na to si odpovíme v následujících řádcích. Náš TIP: Získejte až 30 000 Kč do 15 minut. Využijte půjčku před výplatou ještě dnes.  Půjčky zdarma a […]

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]