ACEMA Credit Czech, a.s.

 • LOGO od ACEMA Credit

 • Částka
  100 000 – 5 000 000 Kč

 • Doba splatnosti
  Od 1 do 20 let

 • První půjčka zdarma
  NE

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Nebankovní půjčka do 50 mil. Kč
  2. Doba splatnosti až 20 let
  3. Rychlá online žádost
  4. Peníze do 48 hodin
 • Hlavní výhody

  1. Individuální měsíční splátky
  2. Minimum dokumentů k žádosti
  3. Účelové i neúčelové půjčky
  4. Možnost dočasného snížení splátek
 • Reprezentativní příklad

  1. Výše půjčky 2 500 000 Kč
  2. Doba splatnosti 20 let
  3. Měsíční splátka 16 910 Kč
  4. Roční úroková sazba od 4,9 %

Nebankovní půjčka ACEMA Credit

Šetřete svůj čas i peníze s flexibilní půjčkou od ACEMA Credit, která je vhodnou alternativou k bankovním i dalším nebankovním úvěrům. Tato půjčka je v zásadě dlouhodobého charakteru. Díky zástavě nemovitosti dosáhnete na větší objem finančních prostředků, které pak můžete investovat zpět do nemovitosti nebo je využít neúčelově.

U ACEMA Credit máte na výběr z několika finančních produktů. Můžete si zvolit osobní půjčku bez ručitele, která je ideální na financování vašich vlastních aktivit. Dále jsou zde k dispozici výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ. V neposlední řadě ACEMA Credit zajišťuje také konsolidaci půjček, kterou využijete na své starší úvěry a půjčky, co už třeba nejsou tak výhodné, jak se při sjednání zdály. Maximální výše poskytnutých finančních prostředků je flexibilní a závislá také na hodnotě vaší nemovitosti.

Recenze půjčky od ACEMA Credit

Tato půjčka patří k nejoblíbenějším nebankovním úvěrovým produktům. Jedná se o dlouhodobou půjčku, která vyjde vstříc úplně každému. Ne vždy totiž v bance získáte úvěr podle vašich představ. Pokud například nemůžete doložit své příjmy, tak vám banka nabídne mnohdy ještě vyšší úročení. Zde navíc ve vybraných lokalitách obdržíte odhad nemovitosti zdarma a získáte i další benefity.

Jistě velmi oceníte také možnost online sjednání a rychlé vyřízení půjčky, protože v málokteré bance získáte peníze již do dvou pracovních dnů. Je jedno, jestli stavíte nebo rekonstruujete či zda si chcete pořídit nový hodnotný vůz. Nabídněte nemovitost do zástavy a podle její hodnoty uvidíte, kolik budete moci čerpat. Využít můžete například i odkladu splátek nebo jejich snížení o 30 %. Tyto služby přijdou vhod při výpadku příjmu. ACEMA Credit také zajišťuje půjčky bez prokazování příjmů a bez nahlížení do registrů dlužníků.

Proč zvolit právě tuto půjčku

 1. Bohatá nabídka dlouhodobých úvěrových produktů, ze kterých si vybere úplně každý.
 2. Díky rychlé online žádosti máte možnost čerpání peněz již za 48 hodin.
 3. Ve specifických případech se obejdete bez prokazování příjmu.
 4. Můžete zde konsolidovat své stávající nevýhodné úvěry.
 5. Výši půjčky výrazně ovlivní hodnota vaší nemovitosti.

 

 

 

Získat zápůjčku
 

 

 

Spokojení klienti

 • Dlouho jsem uvažoval nad sjednáním hypotéky. Banka mi však žádnou zajímavou nabídku nedala. Oslovil jsem tedy do ACEMA Credit a za 2 dny jsem měl peníze na svém účtě. Splácení půjčky probíhá bez problémů.

  Tibor M.Beroun
 • S manželem jsme řešili sjednání hypotečního úvěru. Bohužel naše banka nám nevyšla vstříc, a tak jsme skončili tady. Nakonec jsme ale s půjčkou od ACEMA Credit mnohem spokojenější, než bychom byli v naší bance.

  Marta L.Moravská Třebová

 

 

 

Získat zápůjčku
 

 

 

Další nebankovní půjčky

 • Logo od Vitacredit půjčka

 • Logo od PROFI CREDIT

 • Logo půjčka od Cofidis

 • Logo od Cetelem půjčka

 • Logo od COOL MONEY půjčky

 • LOGO od HOME CREDIT půjčky

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Získat půjčku zdarma

  Kde a jak získám půjčku zdarma?

  Půjčka zdarma není žádné chybné označení. Jedná se skutečně o reálný produkt, který si můžete na českém trhu sjednat. Nabízí jej řada společností. Kde a jak získáte půjčku zdarma? Na to si odpovíme v následujících řádcích. Náš TIP: Získejte až 30 000 Kč do 15 minut. Využijte půjčku před výplatou ještě dnes.  Půjčky zdarma a […]

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]