Profi Credit půjčka do 166 000 Kč

 • Logo od PROFI CREDIT

 • Částka
  do 166 000 Kč

 • Doba splatnosti
  až 60 měsíců

 • První půjčka zdarma
  NE

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Nebankovní půjčka do 166 000 Kč
  2. Prodloužená splatnost až 60 měsíců
  3. Peníze do 24 hodin od schválení
  4. Vyřízení půjčky online
 • Hlavní výhody

  1. Flexibilní půjčka na cokoliv
  2. Až 27 000 Kč zpět za řádné splácení
  3. sjednání z domova
  4. Bez skrytých poplatků
 • Reprezentativní příklad

  1. Výše půjčky 10 000 Kč
  2. Doba splatnosti 24 měsíců
  3. Měsíční splátka 575 Kč
  4. Roční úroková sazba 31,16 %, RPSN 31,16 %

Flexibilní půjčka Profi Credit

Soukromá finanční společnost Profi Credit nabízí výhodný způsob financování vašich osobních i podnikatelských potřeb. Půjčku si komfortně vyřídíte z pohodlí domova a k jejímu sjednání vám stačí pouze občanský průkaz a doklad o příjmu. Nebankovní půjčka se poskytuje za výhodných podmínek a můžete o ni požádat třeba i na mateřské.

Výše poskytovaných prostředků se pohybuje v rozmezí od 10 000 do 166 000 Kč a doba splatnosti je od 12 do 60 měsíců. To znamená, že si měsíční splátky maximálně přizpůsobíte svým specifickým představám a požadavkům. Pokud si půjčku rozložíte na dostatečně dlouhou dobu, zabráníte potenciálním finančním problémům. Když budete mít potřebné peníze na splacení svého závazku dříve, než jste původně očekávali, můžete úhradu půjčky samozřejmě provést předčasně, a to bez zbytečných poplatků navíc.

Recenze osobní půjčky Profi Credit

Jaké jsou hlavní přednosti půjčky Profi Credit? Proč je mezi klienty tak oblíbená? Ačkoliv se vám půjčka při sjednání může zdát drahá, nic to nemusí znamenat. Pokud totiž budete řádně splácet, získáte až 27 000 Kč zpět do své peněženky. Půjčky se zároveň netýkají žádné skryté poplatky a ihned při jejím sjednání víte, kolik budete splácet. Vaše splátka je každý měsíc stejná a vy se tak na ni můžete lépe připravit.

Tato půjčka na OP vyžaduje kromě dokladu totožnosti při sjednání také doklad o výši příjmu. Abyste ji mohli získat, musíte tak pobírat pravidelné příjmy v dostatečné výši, které vám zajistí bezproblémové splácení. Jakmile dojde ke schválení žádosti, peníze se odešlou na váš běžný účet. Již do 24 hodin je tedy budete mít k dispozici. Pokud se dostanete do situace, že si nemůžete dovolit svou splátku uhradit, lze si vyřídit její odložení. Splátky můžete odložit až o několik měsíců, což je výhodné především při krátkodobém či dlouhodobém výpadku vašich příjmů.

Proč si vybrat právě tuto půjčku

 1. Půjčku poskytuje spolehlivá finanční společnost, která má více než 22letou historii na českém trhu.
 2. Sjednat si můžete osobní i firemní půjčku bez zbytečného papírování.
 3. Nepotřebujete ručitele a peníze lze čerpat na cokoliv.
 4. Své splátky můžete pohodlně odložit nebo půjčku splatit předčasně.
 5. Za řádné splácení obdržíte od poskytovatele bonus ve výši až 27 000 Kč.

 

 

 

Získat půjčku
 

 

 

Spokojení klienti

 • Půjčka od Profi Credit mě mile překvapila svým flexibilními podmínkami při sjednání. Nabídli mi férový úrok a nemusel jsem hradit žádné další poplatky. Úvěr stále splácím a vše probíhá bez problémů.

  Radek D. Šumperk
 • Společnost Profi Credit mi vyšla vstříc tehdy, když jsem neměla moc peněz na splátky. Mohla jsem si je odložit a začít splácet, až mé finanční problémy pominuly. Půjčka se nabízí za férových podmínek a za dobrou cenu.

  Olga H.Moravský Krumlov

 

 

 

Získat půjčku
 

 

 

Další nebankovní půjčky

 • Logo HOME CREDIT

 • Logo od Cetelem půjčka

 • LOGO od Smart Půjčka - půjčky

 • Logo od COOL MONEY půjčky

 • Nebankovní půjčka od Providentu

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Získat půjčku zdarma

  Kde a jak získám půjčku zdarma?

  Půjčka zdarma není žádné chybné označení. Jedná se skutečně o reálný produkt, který si můžete na českém trhu sjednat. Nabízí jej řada společností. Kde a jak získáte půjčku zdarma? Na to si odpovíme v následujících řádcích. Náš TIP: Získejte až 30 000 Kč do 15 minut. Využijte půjčku před výplatou ještě dnes.  Půjčky zdarma a […]

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]