Via SMS půjčka do 20 000 Kč

 • Via SMS rychlá půjčka

 • Částka
  do 20 000Kč

 • Doba splatnosti
  Od 1 do 30 dní

 • První půjčka zdarma
  ANO

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Rychlá půjčka až 20 000 Kč
  2. Splatnost až 30 dnů
  3. Peníze do 15 minut na účtu
  4. Žádost online nebo přes SMS
 • Hlavní výhody

  1. Bez ručitele či spoludlužníka
  2. Až 8 000 Kč při první žádosti
  3. Bez registrů dlužníků
  4. První půjčka zdarma
 • Reprezentativní příklad

  1. Výše půjčky 5 000 Kč
  2. Doba splatnosti 30 dní
  3. Měsíční splátka 5 000 Kč
  4. Roční úroková sazba od 0 %

Rychlá půjčka od Via SMS

Půjčka od Via SMS vás příjemně překvapí svými flexibilními podmínkami čerpání i splácení. Jedná se o malou nebankovní SMS půjčku, kterou využijete ideálně do výplaty. Hodí se však na úhradu široké škály různých drobných investic i pravidelných výdajů. Výhodné podmínky jsou připraveny i pro nové klienty.

Ti mohou svou první půjčku získat ve výši od 100 do 6 000 Kč zcela zdarma. Stačí, když peníze věřiteli splatí do 30 dnů, což je maximální délka, na kterou si lze půjčku sjednat. Za poplatek samozřejmě můžete splatnost půjčky odložit, a to o 7, 14 nebo o dalších 30 dní. Půjčka je výhodná pro každého, kdo má hluboko do kapsy, protože se poskytuje za velmi příznivých podmínek. Získáte ji i tehdy, když máte nějaké další úvěry, jen s jejich splácením nesmíte být v prodlení. Půjčka tedy poslouží i jako doplněk k hypotéce nebo ke spotřebitelskému úvěru.

Recenze výhodné půjčky Via SMS

Rychlá SMS půjčka je připravena pro každého, kdo potřebuje peníze. Obvykle stačí splnit jen několik základních podmínek. Patří mezi ně například věk v rozmezí od 20 do 68 let nebo české občanství. Pokud žádáte, nesmíte mít dluhy po splatnosti a také musíte být schopni doložit své příjmy. I u malé částky tedy poskytovateli záleží na prokázání schopnosti splácet.

U této krátkodobé půjčky si také dejte pozor na poplatek, který je nutné uhradit po schválení žádosti. Ačkoliv se jedná o poplatek pouze ve výši 1 Kč, může mírně pozdržet převod prostředků na váš běžný účet. Protože trvá až 2 pracovní dny, než se peníze převedou. Když už ale patříte mezi stálé klienty, můžete výhod půjčky Via SMS využívat naplno. Rychle dosáhnete na maximální úvěrový limit a bez obtíží si sjednáte půjčku s jednorázovou splatností v hodnotě až 20 000 Kč.

Proč si vybrat právě tuto půjčku

 1. Půjčka Via SMS nabízí možnost sjednání online nebo přes SMS.
 2. Mikropůjčka má jednorázový termín splatnosti a vy tak komfortně uhradíte svůj závazek.
 3. Peníze dostanete vyplacené na běžný účet již do 15 minut od schválení žádosti.
 4. Je jen na vás, na co prostředky z půjčky využijete, protože čerpání je neúčelové.
 5. Již za jeden týden po splacení první půjčky můžete žádat o maximální částku 20 000 Kč.

 

 

 

 

Získat zápůjčku
 

 

 

 

Spokojení klienti

 • Půjčka Via SMS je rychlá půjčka, která mě zaujala na první pohled. S jejím sjednáním i splácením nemám nikdy žádný problém, a proto ji využívám i opakovaně. Na krátkodobé výdaje ji mohu rozhodně doporučit.

  Lukáš P., Plzeň

  Lukáš P.Plzeň
 • S touto půjčkou jsem velmi spokojená. Využívám ji pravidelně, když mi chybí peníze na běžné všední výdaje. Jednou jsem ji využila i před dovolenou. Vychází mi mnohem výhodněji než krátkodobý úvěr či kreditka od mé banky.

  Helena A., Český Krumlov

  Helena A.Český Krumlov

 

 

 

 

Získat zápůjčku
 

 

 

 

Prezentace

Další půjčky před výplatou

 • Nejlepší půjčka do výplaty

 • SMS Credit - půjčka před výplatou

 • Logo od creditOn půjčka do 20 000 Kč

 • Logo od Kredito24 půjčka do 20 000 Kč

 • Logo od COOL MONEY půjčky

 • Půjčka od FerratumBank peníze do 10 minut

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Získat půjčku zdarma

  Kde a jak získám půjčku zdarma?

  Půjčka zdarma není žádné chybné označení. Jedná se skutečně o reálný produkt, který si můžete na českém trhu sjednat. Nabízí jej řada společností. Kde a jak získáte půjčku zdarma? Na to si odpovíme v následujících řádcích. Náš TIP: Získejte až 30 000 Kč do 15 minut. Využijte půjčku před výplatou ještě dnes.  Půjčky zdarma a […]

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]