Velká Hyperpůjčka do 250 000 Kč

 • Hyper půjčka

 • Částka
  4 000 – 250 000 Kč

 • Doba splatnosti
  Od 12 do 84 měsíců

 • První půjčka zdarma
  NE

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Nebankovní půjčka do 250 000 Kč
  2. Maximální splatnost až 84 měsíců
  3. Komfortní sjednání online
  4. Peníze na účtě již do 24 hodin
 • Hlavní výhody

  1. Transparentní podmínky při sjednání
  2. Půjčka i bez ručitele a zástavy
  3. Neúčelové čerpání prostředků
  4. Možnost získat půjčku se slevou
 • Reprezentativní příklad

  1. Výše půjčky 150 000 Kč
  2. Doba splatnosti 84 měsíců
  3. Měsíční splátka 4 290 Kč
  4. Roční úroková sazba 16,49 %, RPSN 17,9 %

Nebankovní Velká Hyperpůjčka

Tato půjčka je určena pro každého, kdo hledá výhodnou nebankovní alternativu ke spotřebitelskému úvěru. Už vás nebaví složitě vyřizovat půjčku v bance? Máte dost vysokých a netransparentních bankovních poplatků? Pak si sjednejte Velkou Hyperpůjčku, která je určena pro každého, kdo má hluboko do kapsy.

Hyperpůjčku můžete čerpat krátkodobě i dlouhodobě. K dispozici máte částku v rozmezí od 4 000 do 250 000 Kč a záleží jen na vašich potřebách, jakou částku si zvolíte. Doba splatnosti této nebankovní půjčky se pohybuje v rozmezí od 12 do 84 měsíců. Na čím delší dobu splácení půjčky rozložíte, na tím příznivější měsíční splátky dosáhnete, a to i za výhodného úročení a RPSN. Půjčku navíc máte možnost získat i bez ručitele a zástavy. Vaše vlastní bonita tak může být bez problémů dostačující pro získání celé částky.

Recenze Velké Hyperpůjčky

Každý, kdo uvažuje nad sjednáním střednědobé, dlouhodobé nebo i krátkodobé půjčky, by měl nebankovní Hyperpůjčku zvážit. Půjčka se hodí na financování jakýchkoliv potřeb. Kromě toho, že poslouží i jako půjčka pře výplatou, je vhodná třeba na zafinancování vybavení do domácnosti nebo jako investice do nového vozu. Na rozdíl od bankovní půjčky zde komfortně vyřídíte vše ze svého domova.

Žádost o půjčku se vždy podává online a peníze se zásadně vyplácejí na běžný účet žadatele, což je mnohem rychlejší, než když by vám věřitel měl peníze předat na ruku. Do online formuláře stačí vyplnit osobní a kontaktní informace a pak můžete čekat na schválení žádosti, které často probíhá již v den jejího podání. Každý zájemce o půjčku musí splnit podmínku plnoletosti, mít trvalý pobyt v Čechách a pobírat pravidelný příjem. K žádosti o půjčku si též připravte dva doklady totožnosti, které přiložíte naskenované v kopii.

Proč si vybrat tuto půjčku

 1. Velká Hyperpůjčka je univerzálním řešením na krátkodobé i dlouhodobé finanční potřeby.
 2. Díky flexibilní splatnosti až 84 měsíců dosáhnete na příznivé měsíční splátky.
 3. Peníze z půjčky můžete utratit za cokoliv.
 4. Ani k půjčce v maximální výši nepotřebujete ručitele či nemovitost do zástavy.
 5. Již do 24 hodin od podání žádosti může být půjčka převedena na váš účet.

 

Získat zápůjčku
 

Spokojení klienti

 • Velká Hyperpůjčka mě velice příjemně překvapila. K vyřízení žádosti byly potřeba jen mé doklady, nic víc. Vše jsem tedy pohodlně zvládl přes internet. Po odeslání žádosti mně zavolala příjemná paní, vše jsme spolu zařídili a hned druhý den jsem dostal požadované peníze. Rozhodně doporučuji.

  Miloslav V.Písek
 • Tuto půjčku jsem si vzala na vybavení domácnosti, když jsem potřebovala dokoupit nějaký nábytek a spotřebiče. Byla jsem s ní velmi spokojená. Půjčka měla bezproblémové čerpání a nakonec i splácení. Když budu potřebovat, zvolím ji znova.

  Dana P.Ostrava

 

Získat zápůjčku
 

Další nebankovní půjčky

 • Logo HOME CREDIT

 • Logo půjčka od Cofidis

 • LOGO od Provident - půjčka

 • Logo od Cetelem půjčka

 • Logo od COOL MONEY půjčky

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Získat půjčku zdarma

  Kde a jak získám půjčku zdarma?

  Půjčka zdarma není žádné chybné označení. Jedná se skutečně o reálný produkt, který si můžete na českém trhu sjednat. Nabízí jej řada společností. Kde a jak získáte půjčku zdarma? Na to si odpovíme v následujících řádcích. Náš TIP: Získejte až 30 000 Kč do 15 minut. Využijte půjčku před výplatou ještě dnes.  Půjčky zdarma a […]

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]