Kamali půjčka do 20 000 Kč

 • Logo od Kamali půjčka

 • Částka
  1 000 – 20 000 Kč

 • Doba splatnosti
  Od 1 do 30 dní

 • První půjčka zdarma
  ANO

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Nebankovní půjčka do 20 000 Kč
  2. Jednorázová splatnost až 30 dnů
  3. Posouzení žádosti do 15 minut
  4. Online žádost o půjčku
 • Hlavní výhody

  1. První půjčka na 14 dní zdarma
  2. Pro nové klienty až 10 000 Kč
  3. Výhodné odložení splátek
  4. Pouze na občanský průkaz
 • Reprezentativní příklad

  1. Výše půjčky 20 000 Kč
  2. Doba splatnosti 30 dnů
  3. Měsíční splátka 20 660 Kč
  4. RPSN 48,40 %

Atraktivní mikropůjčka Kamali

S mikropůjčkou Kamali hravě uhradíte své drobné výdaje. Jejím poskytovatelem je prověřená finanční společnost Home Credit, která se mimo jiné specializuje i na oblast spotřebitelských úvěrů. S její pomocí tak můžete pokrýt jakékoliv potřeby. Půjčka je flexibilní a plně transparentní.

Jestliže se rozhodnete pro malou půjčku Kamali, můžete ji čerpat ve výši od 1 000 do 20 000 Kč. Doba splatnosti činí do 30 dnů s tím, že svou půjčku můžete splatit předčasně nebo splatnost za malý poplatek odložit. Maximálně můžete využít až 10 splátek, takže vaše měsíční výdaje mohou být opravdu minimální. Jako nový klient zde získáte částku až 10 000 Kč. Úvěrový limit se s každou splacenou půjčkou navyšuje. Krátkodobá půjčka Kamali tak rozhodně nezklame. Požádejte o ni ještě dnes a hned zítra dostanete své peníze.

Recenze malé půjčky Kamali

Pro získání půjčky stačí vyplnit své osobní a kontaktní informace, odeslat žádost a počkat na její schválení. Tato půjčka pouze na OP se vám rozhodně vyplatí. Nemusíte totiž dokládat své příjmy, a tak při jejím vyřizování ušetříte i spoustu času. Po zájemcích se vyžaduje, aby byli starší 18 let, měli vlastní běžný účet a mobilní telefon. V takovém případě byste měli mít schválení půjčky jisté.

Posouzení vaší žádosti proběhne okamžitě. Již do 15 minut budete vědět, zda je půjčka vaše. Peníze obdržíte na svůj účet již do jedné hodiny. Základní poplatek za každých vypůjčených 1 000 Kč činí 33 Kč. Pokud nebudete mít peníze, abyste půjčku včas uhradili, tak za odložení termínu splatnosti zaplatíte za každých vypůjčených 1 000 Kč 49 Kč. Při každém odkladu ale musíte splatit alespoň 10 % z jistiny. Půjčka Kamali nabízí možnost sjednání také některých doplňkových služeb – například SMS servisu, který vám bude poskytovat aktuální informace na váš mobilní telefon.

Proč vyzkoušet právě tuto půjčku

 1. Půjčka je od prověřené finanční společnosti Home Credit a spolehlivě pokryje vaše výdaje.
 2. Hodí se na krátkodobé financování rozmanitých závazků.
 3. Má jen minimální poplatky a první půjčku do částky 10 000 Kč zde na 14 dní získáte zdarma.
 4. Splácení si můžete rozložit až na 10 měsíčních splátek.
 5. Peníze obdržíte již do jedné hodiny od schválení žádosti o půjčku.

 

 

Získat zápůjčku
 

 

Spokojení klienti

 • Na půjčku Kamali se můžu vždycky spolehnout. Mám ji ráda pro minimální poplatky, neúčelové čerpání a férový přístup. Rozhodně doporučuji.

  Anna A.Praha
 • Tuto půjčku jsem teď využil prvně a jsem velice spokojený. Žádost byla rychle schválená, půjčka ihned vyplacená na účet a ani jsem nemusel hradit žádné nepříjemné poplatky.

  Lukáš H.Tábor

 

 

Získat zápůjčku
 

 

Další půjčky před výplatou

 • Logo Půjčka7

 • Půjčka od VATAonline

 • Logo od creditOn půjčka do 20 000 Kč

 • Logo od Via SMS půjčka

 • Logo od PLUS Půjčka

 • Logo od Kredito24

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Získat půjčku zdarma

  Kde a jak získám půjčku zdarma?

  Půjčka zdarma není žádné chybné označení. Jedná se skutečně o reálný produkt, který si můžete na českém trhu sjednat. Nabízí jej řada společností. Kde a jak získáte půjčku zdarma? Na to si odpovíme v následujících řádcích. Náš TIP: Získejte až 30 000 Kč do 15 minut. Využijte půjčku před výplatou ještě dnes.  Půjčky zdarma a […]

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]