skip to Main Content

Máte obavy z krádeže vašeho vozu? Bojíte se o jeho poškození? Zařiďte si havarijní pojištění, které vyřeší vaše pochybnosti. Přinášíme vám nabídku aktuálně výhodných produktů na trhu. Havarijní pojištění je neživotní pojištění, které si můžete sjednat u mnoha pojišťoven v ČR. Podle částky, jakou měsíčně zaplatíte, můžete odhadnout svou spoluúčast. Ke každému pojištění obdržíte i smlouvu, ve které najdete podrobnosti o vybraném produktu.

Srovnání havarijního pojištění

Proč si sjednat havarijní pojištění

Havarijní pojištění se vám vyplatí z mnoha důvodů. Vaše vozidlo v první řadě ochrání při havárii, která může i nemusí být způsobena vaší zásluhou. Havarijní pojištění je v tomto ohledu perfektním doplňkem k povinnému ručení, kterým si pojistíte svou odpovědnost. Havarijní pojištění se dále využívá pro ochranu před krádeží, před živelnými katastrofami nebo před vandalismem. Vyplatí se zejména majitelům nových vozů. Uvažovat o něm ale mohou i ti z vás, kteří vlastní starší automobil. I u něj se totiž havarijní pojištění často vyplatí.

Havarijní pojištění vozidel – srovnání

Připravili jsme pro vás srovnání aktuální nabídky pojišťoven. Vybírat může z mnoha typů havarijních pojištění s různou výší měsíční úhrady. Můžete si sjednat úplně základní havarijní pojištění vozidel s minimálními odvody nebo si připlatit za různé benefity – například za pojištění čelního skla. Ve srovnání havarijního pojištění vozidel si zvolíte rizika a výši spoluúčasti. Snadno tak zjistíte, jaké havarijní pojištění na míru odpovídá vašim představám.

Havarijní pojištění pro každého

V našem přehledném srovnání havarijního pojištění si vybere opravdu každý, kdo chce pojistit svůj vůz. Havarijní pojištění se může vztahovat nejen na osobní automobily, ale využijí jej i majitelé motocyklů nebo nákladních aut. Prohlédněte si naši nabídku, uvidíte, že toto pojištění není žádný velký luxus, který byste si nemohli ze svého platu dovolit.

Back To Top