Emma’s credit půjčka do 7 000 Kč

 • LOGO Emma’s credit - půjčka

 • Částka
  500 – 7 000 Kč

 • Doba splatnosti
  Od 5 do 45 dní

 • První půjčka zdarma
  NE

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Nebankovní půjčka do 7 000 Kč
  2. Maximální splatnost až 45 dní
  3. Peníze k dispozici do 30 minut
  4. Kompletní vyřízení online
 • Hlavní výhody

  1. Flexibilní podmínky čerpání
  2. Vyřízení online žádosti do 5 minut
  3. Až 3 000 Kč pro nové klienty
  4. Bez ručitele a spoludlužníka
 • Reprezentativní příklad

  1. Výše půjčky 3 000 Kč
  2. Doba splatnosti 30 dnů
  3. Měsíční splátka 3 700 Kč
  4. Roční úroková sazba 365 %, RPSN 2 334 %

Nebankovní půjčka Emma’s Credit

Půjčka od Emma’s Credit je vhodná i pro problémové klienty. Ať už studujete, pracujete, jste v důchodu, na mateřské nebo máte třeba záznam v některém z registrů dlužníků, o tuto půjčku před výplatou můžete požádat. Půjčka je flexibilní a přizpůsobí se vašim individuálním potřebám.

Pro nové klienty je u Emma’s Credit připravena půjčka od 500 do 3 000 Kč se splatností v rozmezí 5 až 30 dnů. Požádat o ni můžete hned a jistě se dočkáte rychlého schválení. Jestliže budete chtít využívat služeb společnosti opakovaně, dosáhnete na maximální úvěrový limit 7 000 Kč. Ačkoliv není možné si zde sjednat půjčku na větší objem finančních prostředků nebo čerpat dvě půjčky najednou, vždycky lze čerpat půjčku opakovaně. Jednu tedy doplatíte a hned můžete žádat o další.

Recenze online půjčky Emma’s Credit

Emma’s Credit se prezentuje jako bezpečná online půjčka, která vyjde vstříc každému. Co vše tedy potřebujete k vyřízení žádosti? Samozřejmostí je splnění věkové podmínky, kdy musíte být starší 18 let. Důležité je též české občanství, vlastnictví běžného účtu, mobilního telefonu a e-mailové adresy. U půjčky je nutné doložit příjem. Pokud tedy nemáte pravidelné měsíční příjmy, využijte raději jiné půjčky pro nezaměstnané.

Žádost o půjčku tedy vždy podáváte online a již během několika minut obdržíte odpověď, zda je vaše žádost schválená či nikoliv. Peníze se odesílají na běžný účet zájemce zpravidla do 30 minut od schválení žádosti. Záleží však i na tom, jakou banku využíváte. Převod tedy může trvat až celé dva pracovní dny. Pokud máte zájem o rychlé schválení, měli byste žádat během pracovní doby. Peníze obdržíte na běžný účet, ze kterého svůj závazek také splatíte. V případě zájmu můžete splatnost půjčky poprvé odložit o 30 dní, podruhé o 20 dní a potřetí o 10 dní.

Proč si sjednat tuto půjčku

 1. Díky malému objemu finančních prostředků platíte minimální poplatky a půjčka je ideálním řešením do výplaty.
 2. Případný záznam v registru dlužníků nutně nemusí vést k zamítnutí žádosti o půjčku.
 3. Již během 5 minut je žádost o půjčku schválená a peníze se do 30 minut vyplácejí.
 4. Půjčku získáte na svůj běžný účet, ze kterého ji můžete rovnou splatit.
 5. Máte možnost předčasného splacení i odložení splátky (celkem třikrát a dohromady o 60 dnů).

 

 

 

 

Získat zápůjčku
 

 

 

 

Spokojení klienti

 • Půjčku od Emma’s Credit na neočekávané krátkodobé výdaje využívám moc ráda a opakovaně. Půjčka nabízí velmi výhodné podmínky za minimální poplatky.

  Radka O.Děčín
 • S touto půjčkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Využil jsem ji v době, kdy se můj zaměstnavatel opozdil s výplatou a mě tak nevyšly peníze. Rozhodně doporučuji.

  Ondřej W.Praha

 

 

 

 

Získat zápůjčku
 

 

 

 

Další rychlé půjčky

 • Půjčka od VATAonline

 • Via SMS rychlá půjčka

 • Logo od Kredito24 půjčka do 20 000 Kč

 • LOGO od CreditOn půjčky

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Získat půjčku zdarma

  Kde a jak získám půjčku zdarma?

  Půjčka zdarma není žádné chybné označení. Jedná se skutečně o reálný produkt, který si můžete na českém trhu sjednat. Nabízí jej řada společností. Kde a jak získáte půjčku zdarma? Na to si odpovíme v následujících řádcích. Náš TIP: Získejte až 30 000 Kč do 15 minut. Využijte půjčku před výplatou ještě dnes.  Půjčky zdarma a […]

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]