skip to Main Content

Pojištění domácnosti patří mezi běžně uzavíraná neživotní pojištění. Že ještě nemáte pojištěný svůj byt nebo rodinný domek? Pak se sjednáním tohoto produktu dlouho neváhejte. Pojištění domácnosti a nemovitosti je nezbytné pro každého, kdo chce pohodlně a bezstarostně bydlet. V nabídce pojišťoven najdete několik variant tohoto produktu, které si můžete díky nám výhodně sjednat.

Srovnání pojištění domácnosti a majetku

Na co se vztahuje pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti se může týkat celé vaší nemovitosti. Můžete si svůj dům pojistit například proti živelným škodám, mezi které patří požáry, výbuchy, vichřice, sesuvy půdy, pády stromů, zemětřesení a další. Obzvlášť v záplavových oblastech doporučujeme pojištění proti povodním. Dále je možné pojistit si zařízení v nemovitosti před krádeží. Pojistit si ale můžete i mnoho dalších předmětů ze své domácnosti. Toto pojištění je tak maximálně flexibilní a přizpůsobí se vašim požadavkům.

Nejlevnější pojištění domácnosti online

Jestliže se rozhodnete pro sjednání pojištění online, můžete výrazně ušetřit. S online pojištěním domácnosti získáte nárok na různé zajímavé slevy, které vaše pojištění udělají mnohem zajímavější a efektivnější. Nejlevnější pojištění domácnosti online je takové, které obsahuje jen základní služby. Zajímejte se o to, kolik měsíčně zaplatíte a jak vysoká částka vám bude vyplacena v případě pojistné události.

Srovnání pojištění nemovitosti

Přinášíme vám přehled nabídek od konkrétních pojišťoven. Díky nám si můžete sjednat opravdu výhodné pojištění domácnosti a nemovitosti, a to z pohodlí svého počítače. Porovnejte si, co vám která pojišťovna nabídne a vyberte takovou, která nejvíce odpovídá vašim nárokům. Pojištění domácnosti se určitě nevyplatí podceňovat, nikdy totiž nemůžete vědět, kdy přesně jej využijete. Proto vám doporučujeme sjednat si alespoň základní nejlevnější pojištění domácnosti.

Back To Top