skip to Main Content

Doporučené SMS půjčky

Půjčka Creditstar

Částka
1 000 - 25 000 Kč

Splatnost
5 - 180 dní

Půjčka zdarma
ANO

Půjčka ViaSMS

Částka
1 000 - 30 000 Kč

Splatnost
1 - 30 dní

Půjčka zdarma
ANO

Půjčka Everyday Plus

Částka
1 000 - 50 000 Kč

Splatnost
61 dní a více

Půjčka zdarma
NE

Půjčka7

Částka
1 000 - 15 000 Kč

Splatnost
7 - 28 dní

Půjčka zdarma
ANO

Půjčka Kamali

Částka
1 000 - 20 000 Kč

Splatnost
1 - 30 dní

Půjčka zdarma
ANO

Půjčka Cool Credit

Částka
1 000 - 15 000 Kč

Splatnost
5 - 30 dní

Půjčka zdarma
NE

Půjčka Crediton

Částka
1 000 - 20 000 Kč

Splatnost
7 - 30 dní

Půjčka zdarma
NE

Půjčka Ferratum

Částka
1 000 - 10 000 Kč

Splatnost
7 - 45 dní

Půjčka zdarma
ANO

Půjčka Creditportal

Částka
500 - 30 000 Kč

Splatnost
5 - 30 dní

Půjčka zdarma
NE

SMS půjčka ihned na účet

 • Velmi rychlé sjednání v kteroukoliv denní dobu.
 • Bez zbytečných poplatků, hradí se jen dohodnutý úrok.
 • Flexibilní doba splatnosti vyjde vstříc všem klientům.
 • Nezávaznou nabídku dostanete už prostřednictvím kalkulačky.
 • Minimální nároky na klienty, drtivá většina žádostí schválena.

SMS půjčka ihned úplně každému i o víkendu

Není nic jednoduššího než si půjčit peníze přes SMS. Na jedno kliknutí odešlete textovou zprávu a vyčkáte pár minut na schválení požadované půjčky. Jakmile dostanete kladné vyrozumění, můžete se rozhodnout, zda budete půjčku čerpat či nikoliv. SMS půjčky jsou zajímavou alternativou k online půjčkám. Vynikají podobně rychlým podáním žádosti a vyřízením ve stejném termínu. Peníze si můžete nechat vyplatit na bankovní účet nebo v hotovosti.

Klady

 • Je k dispozici, když zrovna opravdu spěcháte a nehodláte se zdržovat zbytečnou administrativou. Papírování nechte úřadům, protože tady budou smlouvy krátké.
 • Spoustu různých možností. Chcete pětistovku, tisíc korun nebo rovnou pár tisícovek na nenadálé výdaje? Vyberte si podle svého gusta, protože dnešní trh SMS půjček je pestrý!
 • Lhůta splatnosti je běžně až 30 kalendářních dnů, v některých případech dokonce ještě déle. Což je jistě dost dlouhá doba na to, abyste dostáli svým závazkům a doplatili tento malý dluh.
 • Dá se říci, že je určena vlastně všem. Žádné dlouhé a složité posuzování bonity jako v bance, na své si přijdou penzisté, matky na mateřské, zaměstnanci, OSVČ nebo též pracující studenti.
 • Neradi jednáte osobně? Pak bude určitě velké plus, když si vše dohodnete jednoduše přes internet. Jde o diskrétní záležitost, při které se nikdo další nedozví, že máte nějakou půjčku.

Zápory

 • V řadě případů se dočkáte vyšší RPSN – úroky jsou skutečně poměrně vysoko, hlavně v porovnání se spotřebitelskými půjčkami dlouhodobého charakteru. Jde ale také vlastně o daň za rychlou dohodu, při které budou nároky na žadatele skutečně velmi nízko.

Potřebujete rychle peníze a momentálně nemůžete doložit svůj příjem? Je tu pro vás expres půjčka bez doložení příjmu. Ještě dnes můžete mít až 300 000 Kč…

SMS půjčku získáte ihned na účet

SMS půjčky jsou nejčastěji poskytovány ihned. Obzvlášť pokud žádáte o částku nižší než 5 000 Kč, finanční společnost vám ráda vyjde vstříc. U vyšších částek může být schválení půjčky náročnější, proto vám doporučujeme obrnit se trpělivostí. SMS půjčka ihned úplně každému je určena pro pracující, studenty, seniory, rodiče na mateřské i pro mnohé další, kteří mají hluboko do kapsy a vlastní mobilní telefon.

Bleskové schválení a další výhody

 • Schválení probíhá nejčastěji do 10 minut
 • Okamžité odeslání finančních prostředků na váš účet
 • Možnost vše vyřídit online nebo přes SMS

Výplata peněz může být i v hotovosti

SMS půjčka ihned úplně každému může být vyplacena bankovním převodem na účet nebo v hotovosti – zde platba probíhá poštovní poukázkou nebo předáním na ruku. První způsob je samozřejmě oblíbenější a rozšířenější. Podmínkou je zde ale vlastnictví bankovního účtu nebo alespoň dispoziční právo. SMS půjčka ihned na bankovním účtě může být převedena v pracovních dnech i o víkendech. Záleží jen na vybrané finanční společnosti.

Nabídka – půjčka přes SMS zprávu

Připravili jsme pro vás nabídku SMS půjček, o které se vám vyplatí požádat. K žádosti budete potřebovat jen svůj mobilní telefon a doklad totožnosti. Textovou zprávu s žádostí o vybranou půjčku pošlete v požadovaném formátu a do pár minut obdržíte informaci o jejím schválení. SMS půjčka ihned na bankovním účtě vám může být převedena ještě týž pracovní den. Datum splacení půjčky je jednorázové nebo mohou být stanoveny i průběžné termíny – většinou závisí na finančním obnosu, jaký si u vybrané společnosti vypůjčíte.

Naše doporučení

 • Půjčka od CreditOn.cz – Peníze na účet už do 30 minut od schválení.
 • Via SMS – Až 30 000 korun pro každého.
 • Ferratum – Půjčka s vyřízením do 10 minut a se splatnosti až na 45 dní.

Časté dotazy

Jak dlouho budu s SMS půjčkami čekat na výplatu peněz?

Čekací lhůty se různí poskytovatel od poskytovatele, nicméně je pravda, že čekat budete opravdu jen krátce. Po schválení už výplatě nic nebrání a ta odejde neprodleně na účet žadatele – vše je pak už jen na bankovní transakci. Může jít jen o pár minut, ve většině případů dostanete peníze týž den.

Jakým způsobem se u SMS půjček řeší splátkový kalendář?

Většinou bude splátka jen jedna – termín splatnosti budete znát ještě před odesláním žádosti díky interaktivní kalkulačce. Zpravidla jde o několik dní až týdnů, podle toho, jak vysoký obnos se bude splácet. Výjimečně je splátek víc, jde ale o případy, kdy si půjčí žadatel vyšší sumu peněz.

Férová SMS půjčka – jak ji vlastně poznám?

Je to jednoduché, prověřený poskytovatel, který nechce peníze dopředu a vyžádá si jen základní osobní údaje bude zaručeně férový. Pokud si nevíte rady, nechte si doporučit zajímavou alternativu přímo od nás. Přinášíme jen nabídky, které jsou ověřené a na našem trhu jsou k dispozici už dlouho.

Kolika způsoby je možná výplata peněz?

Je jasné, že bezhotovostní forma je nejčastější a také nejžádanější – trh si ji zkrátka žádá a klienti jsou s ní spokojeni. Kromě klasického bankovního převodu se však stále ještě můžete setkat s výplatou peněz složenkou a oblíbené jsou i hotovostní půjčky, při kterých dostanete peníze na ruku od kurýra.

Co je to vlastně „První půjčka zdarma“?

Pokud jste si od konkrétního poskytovatele ještě nikdy nesjednali žádný produkt, můžete využít nabídky, kdy bude první půjčka zcela bez úroků – tedy splatíte jen jistinu. Podmínka je vlastně jediná, peníze musíte splatit do určeného data, v opačném případě se úroky automaticky započítávají.

Kolik podmínek musím splnit, aby mi mohla být půjčka schválena?

Česká legislativa vyžaduje, aby si touto formou půjčovali jen plnoletí – takže věk osmnáct let a více je první důležitou podmínkou. Dále musí poskytovatel ověřit schopnost žadatele půjčku opravdu splatit. Většinou stačí potvrzení o příjmu, někteří si bonitu prověřují i jinak. Důležitý je i vlastní účet v bance a také ověření totožnosti (občanský průkaz, potvrzení adresy, ověření bankovního konta atd.).

Kolik si vlastně mohu půjčit s klasickou SMS půjčkou

Možnosti jsou různorodé a pestré, trh jich totiž nabízí desítky. Teoreticky si můžete půjčit už pouhou stokorunu, ale třeba také až dvacet tisíc. Nejčastěji požadovaný obnos je samozřejmě v řádu několika tisíců. Konkrétní možnosti se dozvíte z interaktivních kalkulaček, které vám nabídnou nezávazný propočet transakce, jíž můžete už za pár minut potvrdit…

Back To Top