COOL Money půjčka do 250 000 Kč

 • Logo od COOL Money

 • Částka
  4 000 – 250 000 Kč

 • Doba splatnosti
  individuálně

 • První půjčka zdarma
  NE

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Rychlá půjčka do 250 000 Kč
  2. Individuální doba splatnosti
  3. Sjednání půjčky během 5 minut
  4. Podání žádosti o půjčku online
 • Hlavní výhody

  1. Okamžité vyřízení žádosti
  2. Flexibilní podmínky sjednání
  3. Bez doložení účelu čerpání
  4. Bez prokazování příjmu

Nebankovní půjčka COOL Money

Půjčka COOL Money je nebankovní půjčka, která může mít podobu krátkodobého i střednědobého úvěrového produktu. Sjednejte si tuto výhodnou půjčku, poskytovanou za velmi příznivých podmínek. Nemusíte dokládat svůj měsíční příjem, ani nepotřebujete ručitele či nemovitost do zástavy.

Výše poskytnutých prostředků se pohybuje od 4 000 do 250 000 Kč a doba splatnosti je individuální. Půjčka tedy poslouží jako mikropůjčka i nahradí spotřebitelský úvěr. Výši půjčky volíte po jednotkách až desítkách tisících korunách. Můžete si ji tedy přesně přizpůsobit svým individuálním požadavkům. Do žádosti dále uvádíte své osobní a kontaktní údaje. Schválení proběhne zpravidla velmi rychle a vy tedy na peníze nemusíte zbytečně dlouho čekat. V expresním termínu je získáte na svůj běžný účet.

Recenze flexibilní půjčky COOL Money

Tato výhodná půjčka před výplatou je připravena i pro financování vašich soukromých potřeb. Pokud ji potřebujete splatit předčasně, nebo když si chcete svou měsíční splátku odložit, tak je zde vše možné. Půjčku můžete splatit jednorázově nebo zvolit pravidelné měsíční splátky, kdy každý měsíc uhradíte určitou část jistiny spolu s úroky. Půjčka COOL Money nabízí výhodné úročení i příznivé RPSN.

K žádosti o půjčku nepotřebujete téměř nic. Připravte si jen svůj doklad totožnosti. Jelikož je to půjčka bez doložení příjmu, tak ji rádi využijí i všechny osoby s nepravidelnými nebo s nízkými příjmy. Pokud třeba podnikáte, jste na mateřské dovolené, v důchodu nebo stále studujete, je pro vás půjčka od COOL Money ideální. Nad jejím sjednáním v takovém případě vůbec neváhejte. Půjčka se flexibilně přizpůsobí vašim potřebám. Navíc vše vyřídíte velmi diskrétně na vlastní zodpovědnost.

Proč se rozhodnout pro tuto půjčku

 1. O půjčku můžete požádat kdykoliv z pohodlí domova a vaše žádost bude schválená během 2 minut.
 2. Půjčka je plně transparentní a nemusíte se tak obávat žádných skrytých poplatků.
 3. Už jako nový klient zde získáte až 8 500 Kč bez dokládání příjmu.
 4. Nepotřebujete ručitele ani nemovitost do zástavy.
 5. Půjčku obdržíte během 15 minut expresním převodem na svůj běžný účet.

 

Získat zápůjčku
 

Spokojení klienti

 • Půjčka od COOL Money mě příjemně překvapila. Využil jsem ji nečekaně, když mi banka odmítla dát úvěr. Vše proběhlo podle mých představ.

  Pavel H.Pardubice
 • Půjčka COOL Money je velmi individuální. Maximálně mi zde vyšli vstříc, co se týká její výše i splatnosti. Protože jsem na mateřské, ocenila jsem, že nemusím dokládat své příjmy.

  Radka M.Liberec

 

Získat zápůjčku
 

 

Další nebankovní půjčky

 • Logo půjčka od Cofidis

 • Logo od Home Credit

 • LOGO od Provident - půjčka

 • Půjčka od PROFI CREDIT

 • Logo od Cetelem půjčka

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Získat půjčku zdarma

  Kde a jak získám půjčku zdarma?

  Půjčka zdarma není žádné chybné označení. Jedná se skutečně o reálný produkt, který si můžete na českém trhu sjednat. Nabízí jej řada společností. Kde a jak získáte půjčku zdarma? Na to si odpovíme v následujících řádcích. Náš TIP: Získejte až 30 000 Kč do 15 minut. Využijte půjčku před výplatou ještě dnes.  Půjčky zdarma a […]

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]