Vitacredit půjčka až do 1 880 000 Kč

 • Logo od Vitacredit půjčka

 • Částka
  50 000 – 1 880 000 Kč

 • Doba splatnosti
  Od 1 do 20 let

 • První půjčka zdarma
  NE

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Nebankovní půjčka do 1 880 000 Kč
  2. Doba splatnosti úvěru až 20 let
  3. Zajištění půjčky nemovitostí
  4. Rychlé online vyřízení žádosti
 • Hlavní výhody

  1. Úroková sazba již od 4,9 % ročně
  2. Možnost konsolidace splátek
  3. Půjčka i na exekuci
  4. Výhodné neúčelové čerpání
 • Reprezentativní příklad

  1. Výše půjčky 500 000 Kč
  2. Doba splatnosti 10 let
  3. Měsíční splátka 5 279 Kč
  4. Roční úroková sazba 4,9 %, RPSN 6 %

Půjčka se zástavou od VitaCredit

U VitaCredit máte na výběr z několika transparentních produktů. Můžete si sjednat Úvěr TOP, který se poskytuje ve výši až 1,88 mil. Kč. Úroková sazba u tohoto úvěru začíná na 4,9 % ročně a RPSN se pohybuje od 5,2 %. Výsledné podmínky samozřejmě nejvíce ovlivní vaše bonita a hodnota zástavy. Doba splatnosti může činit až 20 let.

Úvěr TOP je velmi výhodným a konkurenceschopným produktem, který zde získáte i za lepších podmínek než ve své bance. Další možností je Úvěr na cokoliv, kde se úroková sazba pohybuje již od 10,9 % ročně. Tento úvěr může být sjednán i na velmi vysoké částky. Maximální výše úvěru je stanovena individuálně. Opět zde největší roli hraje vaše bonita a také hodnota nemovitosti, kterou nabídnete do zástavy. Jistě oceníte neúčelové čerpání úvěru. VitaCredit nabízí i půjčky pro podnikatele, na konsolidaci a na řešení exekucí či dražeb.

Recenze nebankovní půjčky VitaCredit

Nebankovní půjčka VitaCredit se plně přizpůsobí vašim požadavkům. Je to zajímavá nebankovní půjčka v případě, že se vám nedaří v bance dosáhnout na výhodný hypoteční úvěr, případně když si chcete sjednat americkou hypotéku – neúčelovou půjčku se zástavou nemovitosti. U VitaCredit vás nepřekvapí žádné skryté poplatky. Platíte pouze poplatek za uzavření smlouvy, který se hradí ihned po sjednání půjčky.

I půjčka se zástavou nemovitosti může být vyřízena velmi rychle. Do 24 hodin proběhne prohlídka vaší nemovitosti a do dalších dvou dnů je váš úvěr schválen. Peníze na běžný účet sice nedostanete do 10 minut, jsou však odeslány do 7 dnů, což je u takové půjčky rovněž velmi příznivý termín. Svou půjčku pak splácíte v pravidelných měsíčních splátkách. Možné je samozřejmě i předčasné splacení nebo naopak odklad splátky, pokud se dostanete do problematické situace.

Proč se rozhodnout pro tuto půjčku

 1. Výše poskytnutých finančních prostředků závisí na vaší bonitě a na hodnotě nemovitosti v zástavě.
 2. Peníze můžete čerpat i neúčelově na financování svých libovolných potřeb.
 3. Pro zajištění úvěru lze využít nemovitosti, movité věci i ručitelské prohlášení.
 4. Úvěr můžete zcela nebo zčásti splatit kdykoliv po dobu trvání smlouvy.
 5. Úvěry VitaCredit se nabízí s příznivou roční úrokovou sazbou již od 4,9 %.

 

Získat zápůjčku
 

Spokojení klienti

 • O úvěr VitaCredit jsem požádal, když mi má banka odmítla vyjít vstříc s hypotékou. Získal jsem zde velmi příznivé podmínky, co se týká úroků i dalších poplatků. Úvěr stále splácím a jsem s ním velice spokojen.

  Richard D.Tábor
 • U VitaCredit jsem si sjednala Úvěr TOP s minimální úrokovou sazbou. Peníze jsem po vyřízení žádosti rychle obdržela na běžný účet. Spolupráce s poskytovatelem probíhá absolutně bez problémů.

  Jana C.Hořice

 

Získat zápůjčku
 

Další nebankovní půjčky

 • Logo od ACEMA Credit

 • Logo od PROFI CREDIT

 • Logo od Home Credit

 • Logo od Provident půjčky

 • Logo od COOL MONEY půjčky

 • Logo půjčka od Cofidis

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Získat půjčku zdarma

  Kde a jak získám půjčku zdarma?

  Půjčka zdarma není žádné chybné označení. Jedná se skutečně o reálný produkt, který si můžete na českém trhu sjednat. Nabízí jej řada společností. Kde a jak získáte půjčku zdarma? Na to si odpovíme v následujících řádcích. Náš TIP: Získejte až 30 000 Kč do 15 minut. Využijte půjčku před výplatou ještě dnes.  Půjčky zdarma a […]

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]