skip to Main Content
Razdva půjčka až do 150000 Kč

Rychlá půjčka ihned na bankovní účet

Rychlá půjčka ihned na účetSháníte rychlou nebankovní půjčku, která bude odpovídat vašim konkrétním představám? Na výběr máte z celé škály zajímavých produktů. Finské půjčky, spotřebitelské úvěry a dokonce i hypotéky našly své místo v nabídce finančních společností. Pokud chcete peníze získat ihned, doporučujeme vám využít první zmíněné finské půjčky neboli mikropůjčky, kterou vám mnoho společností poskytne i bez nutnosti podpisu úvěrové smlouvy.

Jak požádat o půjčku

Pro půjčky ihned do 5 minut na účtu nonstop platí, že můžete požádat online nebo přes SMS. Samotné žádosti většinou předchází registrace u finanční společnosti, v rámci které vyplníte své jméno a příjmení, adresu, kontaktní údaje nebo také číslo občanského průkazu. Samotný doklad totožnosti mnohdy není ani nutné předkládat. Taková žádost o půjčku vám zabere maximálně 5 až 10 minut. Jakmile ji odešlete, počkáte si na schválení půjčky.

Mnoho finančních společností schvaluje nejen během pracovního týdne, ale i o víkendech. Schválení půjčky tak trvá třeba jen 15 minut a za dalších 5 minut máte peníze na svém účtě. Jak je to možné? Jakmile obdržíte informaci o schválení půjčky, potvrdíte, že chcete půjčku čerpat. Následně se na váš bankovní účet provede platba. Pokud používáte stejný bankovní účet jako finanční společnost, peníze obdržíte bez problémů do 5 minut, a to i o víkendu.

Půjčky NONSTOP – Peníze v pracovní dny i o víkendu

Nonstop půjčky jsou dnes velmi populární. Určitě i vám se již stalo, že jste potřebovali peníze v sobotu večer a na vašem účtu nebyla ani korun. U půjčky ihned do 5 minut na účtu nonstop nemusíte dlouho čekat na schválení a i požádat můžete kdykoliv. Ať už jste ranní ptáče nebo spíše noční sova, peníze obdržíte okamžitě po požádání a schválení. Žádat můžete o nebankovní půjčky do 5 000 Kč bez smlouvy i o půjčky na desetitisíce či statisíce korun, ke kterým je již úvěrová smlouva nutností.

Vaše dotazy

Mohu získat i půjčku bez doložení příjmu ihned na účet?
Vždy záleží na konkrétních podmínkách poskytovatele. Zvláště u malých částek ale bude ověření jen formální, požadavků kladených na klienta tedy jen minimum. Můžete se tedy s podobnou nabídkou setkat, ale nejde o samozřejmost.

Je možno požádat o půjčku ihned v hotovosti?
V některých případech ano, ale dnes je dávána přednost bezhotovostním transakcím, díky nimž ušetříte čas a jsou o poznání pohodlnější. Rychlost hotovostních půjček je závislá na osobním jednání na pobočce nebo návštěvě kurýra u vás doma.

Mám záznam v registru, mám šanci si sjednat rychlou půjčku ihned?
Ano, rozhodně nejste bez šance. Řada poskytovatelů má podmínky nastaveny jinak a nebude se záznamem v registru dlužníků nutně zabývat. Posouzení žádosti se tak významně urychluje.

Jaké doklady se vyžadují?
Je nutností, aby klient prokázal svou totožnost – takže občanský průkaz, respektive jeho číslo – je jednou z podmínek. Půjčit si mohou za určitých podmínek i cizinci, kteří prokáží trvalý pobyt, tato možnost ale není k dispozici u všech poskytovatelů.

Je půjčka poskytována bez zástavy nemovitosti?
Ano. Nabídka nevyžaduje platby předem, stejně tak se obejde i bez nutnosti ručitele nebo hmotné zástavy, kam by spadala i nemovitost. Podobná věc v moderní době ani není vůbec aktuální.

Nemám vlastní bankovní účet, mohu i tak získat půjčku?
Šance je pouze u hotovostních půjček. Ty jsou ale v dnešní době spíše v menšině, vyžadují osobní jednání a postup je složitější, zejména pak zaberou více času.

Lze půjčku opravdu sjednat komplet online?
Ano, jednoduše – z pohodlí domova nebo odkudkoliv, kde je stabilní internetové připojení. Tablet, mobilní telefon nebo počítač a několik minut vašeho času pak vlastně úplně postačí.

Mohu půjčku splatit předčasně, tj. před termínem splatnosti?
Ano, samozřejmě, a to zcela bez sankcí a poplatků. Pokud máte k dispozici dostatek prostředků, můžete půjčku doplatit ještě před domluvenou lhůtou splatnosti.

Back To Top