skip to Main Content

Rychlá půjčka ihned na bankovní účet

Rychlá půjčka ihned na účetSháníte rychlou nebankovní půjčku, která bude odpovídat vašim konkrétním představám? Na výběr máte z celé škály zajímavých produktů. Finské půjčky, spotřebitelské úvěry a dokonce i hypotéky našly své místo v nabídce finančních společností. Pokud chcete peníze získat ihned, doporučujeme vám využít první zmíněné finské půjčky neboli mikropůjčky, kterou vám mnoho společností poskytne i bez nutnosti podpisu úvěrové smlouvy.

Jak požádat o půjčku

Pro půjčky ihned do 5 minut na účtu nonstop platí, že můžete požádat online nebo přes SMS. Samotné žádosti většinou předchází registrace u finanční společnosti, v rámci které vyplníte své jméno a příjmení, adresu, kontaktní údaje nebo také číslo občanského průkazu. Samotný doklad totožnosti mnohdy není ani nutné předkládat. Taková žádost o půjčku vám zabere maximálně 5 až 10 minut. Jakmile ji odešlete, počkáte si na schválení půjčky.

Mnoho finančních společností schvaluje nejen během pracovního týdne, ale i o víkendech. Schválení půjčky tak trvá třeba jen 15 minut a za dalších 5 minut máte peníze na svém účtě. Jak je to možné? Jakmile obdržíte informaci o schválení půjčky, potvrdíte, že chcete půjčku čerpat. Následně se na váš bankovní účet provede platba. Pokud používáte stejný bankovní účet jako finanční společnost, peníze obdržíte bez problémů do 5 minut, a to i o víkendu.

Půjčky NONSTOP – Peníze v pracovní dny i o víkendu

Nonstop půjčky jsou dnes velmi populární. Určitě i vám se již stalo, že jste potřebovali peníze v sobotu večer a na vašem účtu nebyla ani korun. U půjčky ihned do 5 minut na účtu nonstop nemusíte dlouho čekat na schválení a i požádat můžete kdykoliv. Ať už jste ranní ptáče nebo spíše noční sova, peníze obdržíte okamžitě po požádání a schválení. Žádat můžete o nebankovní půjčky do 5 000 Kč bez smlouvy i o půjčky na desetitisíce či statisíce korun, ke kterým je již úvěrová smlouva nutností.

Vaše dotazy

Mohu získat i půjčku bez doložení příjmu ihned na účet?
Vždy záleží na konkrétních podmínkách poskytovatele. Zvláště u malých částek ale bude ověření jen formální, požadavků kladených na klienta tedy jen minimum. Můžete se tedy s podobnou nabídkou setkat, ale nejde o samozřejmost.

Je možno požádat o půjčku ihned v hotovosti?
V některých případech ano, ale dnes je dávána přednost bezhotovostním transakcím, díky nimž ušetříte čas a jsou o poznání pohodlnější. Rychlost hotovostních půjček je závislá na osobním jednání na pobočce nebo návštěvě kurýra u vás doma.

Mám záznam v registru, mám šanci si sjednat rychlou půjčku ihned?
Ano, rozhodně nejste bez šance. Řada poskytovatelů má podmínky nastaveny jinak a nebude se záznamem v registru dlužníků nutně zabývat. Posouzení žádosti se tak významně urychluje.

Jaké doklady se vyžadují?
Je nutností, aby klient prokázal svou totožnost – takže občanský průkaz, respektive jeho číslo – je jednou z podmínek. Půjčit si mohou za určitých podmínek i cizinci, kteří prokáží trvalý pobyt, tato možnost ale není k dispozici u všech poskytovatelů.

Je půjčka poskytována bez zástavy nemovitosti?
Ano. Nabídka nevyžaduje platby předem, stejně tak se obejde i bez nutnosti ručitele nebo hmotné zástavy, kam by spadala i nemovitost. Podobná věc v moderní době ani není vůbec aktuální.

Nemám vlastní bankovní účet, mohu i tak získat půjčku?
Šance je pouze u hotovostních půjček. Ty jsou ale v dnešní době spíše v menšině, vyžadují osobní jednání a postup je složitější, zejména pak zaberou více času.

Lze půjčku opravdu sjednat komplet online?
Ano, jednoduše – z pohodlí domova nebo odkudkoliv, kde je stabilní internetové připojení. Tablet, mobilní telefon nebo počítač a několik minut vašeho času pak vlastně úplně postačí.

Mohu půjčku splatit předčasně, tj. před termínem splatnosti?
Ano, samozřejmě, a to zcela bez sankcí a poplatků. Pokud máte k dispozici dostatek prostředků, můžete půjčku doplatit ještě před domluvenou lhůtou splatnosti.

Back To Top