Půjčka od CreditOn do 20 000 Kč

 • LOGO od CreditOn půjčky

 • Částka
  500 – 20 000 Kč

 • Doba splatnosti
  Od 1 do 30 dní

 • První půjčka zdarma
  ANO

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Rychlá půjčka do 20 000 Kč
  2. Doba splatnosti až 30 dnů
  3. Online podání žádosti
  4. Vyřízení půjčky už do 15 minut
 • Hlavní výhody

  1. Peníze na účtě ještě dnes
  2. Půjčka bez dokládání příjmu
  3. Bez zástavy a ručitele
  4. První půjčka zdarma
 • Reprezentativní příklad

  1. Výše půjčky 7 000 Kč
  2. Doba splatnosti 30 dní
  3. Měsíční splátka 7 000 Kč
  4. Roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %

Rychlá nebankovní půjčka CreditOn

Nebankovní půjčka CreditOn má velmi příznivé uživatelské hodnocení. Jedná se o krátkodobou nebankovní mikropůjčku, kterou můžete využít místo kreditní karty či kontokorentu. Půjčíte si zde libovolnou částku až do 20 000 Kč, kterou stačí do 30 dní splatit zpět věřiteli. Při první půjčce navíc nemusíte hradit žádné poplatky.

Noví klienti mohou využít částky v maximální výši 8 000 Kč. Jejich úvěrový limit se bude postupně navyšovat, až dosáhne maximální hranice 20 000 Kč, určené pro všechny stávající klienty. Nebankovní půjčka od CreditOn disponuje velmi rychlým termínem vyřízení. Už za 10 minut budete vědět, zda byla vaše žádost schválená. Hned poté mohou být peníze převedeny na váš běžný účet, odkud je budete čerpat na cokoliv. Půjčka od CreditOn je ideální především na krátkodobé výdaje.

Recenze půjčky CreditOn

Půjčka CreditOn je velmi oblíbená, protože pokryje libovolné krátkodobé výdaje. Svou první půjčku navíc obdržíte zcela zdarma a můžete si tak celý proces velmi pohodlně vyzkoušet. K žádosti o půjčku nemusíte nutně předkládat potvrzení o výši svých příjmů. Nezáleží tedy na tom, zda máte jen minimální, nepravidelné nebo jinak nedostatečné příjmy.

Kromě velké časové úspory v souvislosti s touto půjčkou bez doložení příjmu neplatíte žádné vysoké poplatky. Každý žadatel zde musí splnit podmínku minimálního věku, což je 18 let. Žádné další požadavky na vás nebudou kladeny. Sami si flexibilně zvolíte výši půjčky i datum její splatnosti. I když půjčku splatíte předčasně, nic se neděje. Stejně tak si můžete svou splátku odložit, pokud peníze nemáte v daný termín k dispozici. Zde se ale připravte, že budete muset uhradit nějaký poplatek. Ten je ale i tak nižší než případné sankce za nesplácení.

Proč se rozhodnout pro tuto půjčku

 1. První půjčku získáte zdarma a vyhnete se tak vysokým úrokům a dalším poplatkům.
 2. Je jen na vás, na co peníze využijete, čerpání je totiž neúčelové.
 3. K vyřízení žádosti o půjčku nepotřebujete ručitele ani spoludlužníka.
 4. Již v den podání žádosti o půjčku můžete mít k dispozici požadovanou hotovost.
 5. Půjčka se hodí na plánované i neplánované výdaje a má flexibilní datum splatnosti.

Získat zápůjčku

Spokojení klienti

 • Půjčku od CreditOn jsem si za poslední roky velice oblíbil a čerpám ji kdykoliv, když potřebuji peníze. Přijde vhod především jako půjčka do výplaty, tedy na různé drobné výdaje. Využil jsem ji však už i na dovolenou a byl jsem s ní velmi spokojen.

  Roman L.Ústí nad Labem
 • Ačkoliv se snažím půjčkám vyhýbat, dostala jsem se do situace, kdy vypůjčení peněz bylo nezbytné. Do banky jsem jít nechtěla, a tak jsem využila tuto nebankovní půjčku. Byla jsem mile překvapena jejími flexibilními podmínkami. Když bude potřeba, požádám o ni zas.

  Magda H.Praha

Získat zápůjčku

Další nebankovní půjčky

 • Logo od Home Credit půjčky

 • SMS Credit - půjčka před výplatou

 • Logo od creditOn půjčka do 20 000 Kč

 • LOGO od VATA online půjčka

 • LOGO od SMART Půjčky

 • Logo Půjčka7

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Získat půjčku zdarma

  Kde a jak získám půjčku zdarma?

  Půjčka zdarma není žádné chybné označení. Jedná se skutečně o reálný produkt, který si můžete na českém trhu sjednat. Nabízí jej řada společností. Kde a jak získáte půjčku zdarma? Na to si odpovíme v následujících řádcích. Náš TIP: Získejte až 30 000 Kč do 15 minut. Využijte půjčku před výplatou ještě dnes.  Půjčky zdarma a […]

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]