Malá půjčka do 10 000 Kč od VATAonline

 • Půjčka od VATAonline

 • Částka
  1 000 – 10 000 Kč

 • Doba splatnosti
  Od 1 do 35 dní

 • První půjčka zdarma
  NE

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Malá půjčka do 10 000 Kč
  2. Maximální splatnost až 35 dní
  3. Vyplacení půjčky do 15 minut
  4. Podání žádosti online
 • Hlavní výhody

  1. Peníze rychle na účet
  2. Vyřízení žádosti bez papírování
  3. Možnost odložení splátky
  4. Žádný ručitel ani spoludlužník
 • Reprezentativní příklad

  1. Výše půjčky 4 500 Kč
  2. Doba splatnosti 35 dní
  3. Měsíční splátka 6 075 Kč
  4. Denní úrok 1 %, RPSN 2 187 %

Nebankovní půjčka VATAonline

Krátkodobá nebankovní půjčka VATAonline vyjde vstříc každému zájemci o malou půjčku na okamžité výdaje. Tato půjčka je ideální jako půjčka před výplatou, když vám chybí finanční prostředky na úhradu neodkladných závazků. Je ideální pro pracující, seniory, maminky na mateřské i jako půjčka pro studenty.

U VATAonline si můžete sjednat půjčku na částku od 1 000 do 10 000 Kč. Doba splatnosti činí 5 až 35 dní. V porovnání s dalšími nebankovními půjčkami zde máte o něco více času na úhradu svého závazku. Pokud ale ani tak splátku v termínu nezvládáte, určitě využijte možnosti prodloužení půjčky. Stejně tak vám je zde k dispozici předčasné splacení, pokud náhodou budete mít peníze dříve. Již za 15 minut obdržíte svou půjčku na běžný účet, který vyplníte v online žádosti.

Recenze krátkodobé půjčky VATAonline

Tato krátkodobá půjčka před výplatou je skvělou volbou pro každého, protože podmínky jejího poskytnutí jsou velmi flexibilní. Stačí být ve věku od 18 do 70 let, vlastnit běžný účet, mít české občanství, nemít dluhy po splatnosti a pobírat čistý měsíční příjem ve výši alespoň 7 000 Kč. Pokud tyto podmínky splníte, budete s největší pravděpodobností pro poskytovatele dostatečně bonitní a vaše žádost bude obratem schválena.

Nejprve si vyberete částku a dobu splatnosti, která koresponduje s vašimi specifickými požadavky. Nebojte se žádných skrytých poplatků. Už při sjednání vidíte, co vše zaplatíte. Noví klienti si musí vyřídit registraci a ověřit číslo svého běžného účtu. To znamená, že na účet poskytovatele převedete verifikační poplatek 1 Kč. Tento poplatek má jedinou nevýhodu, a to že může pozdržet vyplacení půjčky na váš účet. Pro nové klienty je připravena první půjčka ve snížené částce na 4 999 Kč. K takové půjčce není potřeba ani úvěrová smlouva.

Proč se vyplatí sjednání této půjčky

 1. Půjčku si kompletně zařídíte ze svého domova a peníze získáte během 15 minut.
 2. Nepotřebujete ručitele ani nemusíte vyřizovat zástavu nemovitosti.
 3. Nedokládáte účel čerpání poskytnutých finančních prostředků.
 4. Půjčka je plně transparentní a již při sjednání vidíte, kolik zaplatíte.
 5. Máte možnost předčasného splacení půjčky i odložení svého závazku.
 6. Při vyřizování půjčky se obejdete bez jakýchkoliv dokladů.

 

 

 

 

Získat zápůjčku
 

 

 

 

Spokojení klienti

 • Půjčka VATAonline je má oblíbená, protože peníze mi na účet přijdou do 15 minut a já tak vím, že o ni mohu požádat i na poslední chvíli. Půjčku využívám pravidelně, když mi zrovna chybí peníze do výplaty.

  Lída R.Cheb
 • Tato malá půjčka mě nadchla už při první žádosti, protože jsem peníze dostal velmi rychle. Vše jsem si zařídil přes internet a vyřízení půjčky se obešlo bez velkého papírování, což rozhodně oceňuji.

  Tomáš A.Benešov

 

 

 

 

Získat zápůjčku
 

 

 

 

Další nebankovní půjčky

 • Logo od Home Credit půjčky

 • Půjčka od SMS Credit

 • Logo od creditOn půjčka do 20 000 Kč

 • Logo od Kredito24 půjčka do 20 000 Kč

 • Logo od COOL MONEY půjčky

 • Půjčka od FerratumBank peníze do 10 minut

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Získat půjčku zdarma

  Kde a jak získám půjčku zdarma?

  Půjčka zdarma není žádné chybné označení. Jedná se skutečně o reálný produkt, který si můžete na českém trhu sjednat. Nabízí jej řada společností. Kde a jak získáte půjčku zdarma? Na to si odpovíme v následujících řádcích. Náš TIP: Získejte až 30 000 Kč do 15 minut. Využijte půjčku před výplatou ještě dnes.  Půjčky zdarma a […]

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]