skip to Main Content

Musíte splácet více půjček? Trápí vás nepřehledný splátkový kalendář a poplatky, které musíte každý měsíc zaplatit? Využijte konsolidaci půjček. Jedná se o spojení všech půjček a úvěrů, které aktuálně využíváte, do jednoho produktu. Konsolidaci nabízejí banky i nebankovní společnosti. Jednou z nich je i Home Credit. Sloučením půjček do jedné získáte mnohem výhodnější podmínky pro své čerpání.

Budete kontaktování s nezávaznou nabídkou ↓


Konsolidace půjček od Home Credit

O konsolidaci půjček u nebankovní společnosti Home Credit můžete požádat zcela zdarma. Než tedy proběhne sestavení a schválení návrhu, nic neplatíte. Konsolidaci půjček je možné uskutečnit od 30 000 až do 300 000 Kč. Můžete spojovat mikropůjčky, neúčelové i účelové spotřebitelské úvěry, kreditní karty, kontokorenty, hotovostní půjčky a další produkty, které se aktuálně nabízejí na trhu. Vaše půjčky mohou být bankovního i nebankovního charakteru – rozhodně to nevadí, všechny je můžete konsolidovat současně.

Nezbytné doklady pro konsolidaci

Ke konsolidaci půjček u společnosti Home Credit budete potřebovat několik dokladů. Ty si však zvládnete rychle zajistit. Jedná se o dva doklady totožnosti (například občanský a řidičský průkaz), výpis z běžného účtu, potvrzení o výši příjmu nebo důchodový výměr a úvěrové dokumentace všech smluv, co se budou slučovat. Tyto podklady si jistě zvládnete obstarat během jednoho dne. O konsolidaci můžete žádat online a domluvit se tak na následujících krocích. Konsolidace půjček je rychlá, snadná a přinese vám nemalou úsporu času a peněz do budoucna.

Podmínky dle vašich představ

Konsolidace je řešením i pro klienty, kteří mají třeba pouze dva produkty a nejsou spokojeni s termínem splatnosti nebo s výší splátek. Oba parametry si u své nové půjčky můžete libovolně nastavit. Datum splatnosti je ideální zvolit krátce po výplatě. Výši splátek zase můžete variabilně přizpůsobit svým aktuálním možnostem. Obzvlášť pokud jste na začátku čerpání měli hlouběji do kapsy než dnes nebo naopak, když teď sotva vystačíte se svým příjmem. Splatnost nové půjčky se může pohybovat v týdnech, měsících i v letech.

Back To Top