Creditportal půjčka do 30 000Kč

 • Částka
  500 – 30 000 Kč

 • Doba splatnosti
  Od 5 do 30 dní

 • První půjčka zdarma
  NE

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Nebankovní půjčka do 30 000 Kč
  2. Jednorázová splatnost až 30 dnů
  3. Peníze v hotovosti do 15 minut
  4. Vyřízení žádosti online
 • Hlavní výhody

  1. Peníze ihned na ruku nebo na účet
  2. Rychlá půjčka na cokoliv
  3. Bez ručitele a zástavy
  4. Transparentní bez skrytých poplatků
 • Reprezentativní příklad

  1. Výše půjčky 30 000 Kč
  2. Doba splatnosti 30 dnů
  3. Měsíční splátka 43 499,30 Kč
  4. Roční úroková sazba 40 %, RPSN 9 088,10 %

Flexibilní půjčka Creditportal

Rychlá nebankovní půjčka od Creditportal se na míru přizpůsobí vašim specifickým požadavkům. Je velmi flexibilní a nabízí možnost vyplacení vypůjčené částky na běžný účet, v hotovosti na čerpací stanici EuroOil nebo na Blesk Peněženku, kterou můžete mít vedenou anonymně. Peníze zde tak získáte bezpečně a diskrétně.

Půjčka se poskytuje bez nutnosti účelového čerpání ve výši od 500 do 30 000 Kč. Tato částka je připravena pro nové i pro stávající klienty, kteří mají zájem o výhodnou půjčku do výplaty. Na splacení závazku máte čas v rozmezí 5 až 30 dnů. Věřitel samozřejmě umožňuje předčasné splacení a stejně tak si můžete svůj závazek odložit, pokud nemáte v termínu k dispozici potřebné prostředky. Vyřiďte si výhodnou půjčku během několika minut. Vše zajistíte z pohodlí svého domova.

Recenze online a hotovostní půjčky Creditportal

Půjčka Creditportal nabízí mnoho možností. Tato krátkodobá půjčka s online sjednáním vám může být zaslána na běžný účet, který bude vedený u některé banky v Čechách. Pokud ale běžný účet nemáte, nemusíte si dělat starosti. Alternativou je vyplacení částky v hotovosti na čerpací stanici EuroOil. Celkem jich je v České republice 191. Stačí zažádat, počkat na schválení a pak si vyzvednout hotovost. Žádat můžete 24 hodin denně.

Žádost o půjčku u Creditportal si vyřídíte prostřednictvím nezávazného online formuláře nebo i telefonicky. Půjčka pokryje veškeré vaše neúčelové výdaje. Nemusíte platit poplatek 1 Kč, abyste ji mohli získat. Stačí jen odeslat žádost a vyčkat na její schválení. Nelze čerpat více půjček najednou, můžete je však využívat opakovaně. Půjčka je určena nejen pro všechny pracující, ale její přednosti ocení i ženy na mateřské dovolené nebo třeba i senioři. Schvalovací proces je plně transparentní.

Proč si vybrat právě tuto půjčku

 1. Peníze si můžete nechat vyplatit na běžný účet, na Blesk Peněženku nebo v hotovosti.
 2. Půjčka je transparentní a nesouvisí s ní žádné skryté poplatky.
 3. Za výhodných podmínek získáte půjčku jako nový klient i jako stálý zákazník.
 4. Půjčku získáte i bez prověřování záznamů v registrech dlužníků.
 5. O peníze může požádat kdokoliv – pracující, důchodce, student i žena na MD.

 

 

Získat zápůjčku
 

 

Spokojení klienti

 • O půjčku Creditportal jsem požádala, když jsem si diskrétně potřebovala vypůjčit peníze. Půjčku jsem obdržela na ruku a jen za minimální poplatek.

  Lenka P.Český Krumlov
 • S půjčkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Doporučit ji mohu každému, kdo hledá diskrétní způsob sehnání peněz. Pomohla mi vyřešit velké finanční problémy.

  Lubor P.Opava

 

 

Získat zápůjčku
 

 

Další půjčky před výplatou

 • LOGO od CreditOn půjčky

 • Logo od Kredito24

 • Via SMS rychlá půjčka

 • Půjčka od VATAonline

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Získat půjčku zdarma

  Kde a jak získám půjčku zdarma?

  Půjčka zdarma není žádné chybné označení. Jedná se skutečně o reálný produkt, který si můžete na českém trhu sjednat. Nabízí jej řada společností. Kde a jak získáte půjčku zdarma? Na to si odpovíme v následujících řádcích. Náš TIP: Získejte až 30 000 Kč do 15 minut. Využijte půjčku před výplatou ještě dnes.  Půjčky zdarma a […]

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]