Cofidis půjčky až do 500 000 Kč

 • Logo půjčka od Cofidis

 • Částka
  20 000 – 500 000 Kč

 • Doba splatnosti
  Od 12 do 84 měsíců

 • První půjčka zdarma
  NE

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Nebankovní půjčka do 500 000 Kč
  2. Splatnost až 84 měsíců
  3. Sjednání půjčky během 5 minut
  4. Peníze na běžný účet
 • Hlavní výhody

  1. Půjčky pro jednotlivce i partnery
  2. Výhodný úrok již od 5,89 %
  3. Neúčelové čerpání prostředků
  4. Žádné skryté poplatky
 • Reprezentativní příklad

  1. Výše půjčky 350 000 Kč
  2. Doba splatnosti 72 měsíců
  3. Měsíční splátka 6 118 Kč
  4. Roční úroková sazba 7,89 %, RPSN 8,18 %

Férová půjčka Cofidis

Soukromá nebankovní společnost Cofidis je významným poskytovatelem půjček na českém trhu. I vy si zde můžete sjednat flexibilní půjčku, která se vám ve všem přizpůsobí. Zapomeňte na skryté poplatky, které jinak musíte hradit u netransparentních nebankovních produktů. Nebankovní půjčka Cofidis je sázkou na jistotu.

Výše půjčky Cofidis se může pohybovat v rozmezí od 20 000 do 500 000 Kč. Výše poskytnutých prostředků je tedy velmi flexibilní. Půjčku si můžete sjednat v rámci partnerské či novomanželské půjčky, kde jste pak se svým partnerem či s partnerkou spoludlužníci, nebo i jako jednotlivec. Sami můžete posoudit, jaká půjčka je pro vás tou nejzajímavější a nejvýhodnější. Všechny půjčky Cofidis nabízejí flexibilní splácení v rozmezí od 12 do 84 měsíců. Své měsíční splátky si tak můžete pečlivě naplánovat.

Recenze nebankovní půjčky Cofidis

Tato půjčka se zavděčí každému, kdo hledá úvěrový produkt střednědobého až dlouhodobého charakteru. Je ideálním prostředkem pro financování nákupů spotřebního zboží. Sjednat si ji můžete třeba i na koupi nového vozu. Jelikož neudáváte účel čerpání finančních prostředků, tak záleží pouze na vás, jak získané peníze využijete. Žádost o půjčku si vyřídíte komfortně z domova během 5 minut. Pak jen stačí počkat na její rychlé schválení a na převod peněz na účet.

S půjčkou se nepojí žádné skryté poplatky. O všem, co je nutné uhradit, budete samozřejmě včas informováni. Jelikož má tato půjčka velmi příznivé RPSN, tak zaplatíte jen minimum. Máte také možnost sjednat si pojištění svého závazku. Když se pak dostanete do náročné životní situace, nemusíte půjčku dočasně splácet. Abyste půjčku mohli získat, je nutné být starší 18 let, doložit svůj pravidelný měsíční příjem a nemít zápis v registrech dlužníků. Půjčka je vhodná pro pracující i třeba pro důchodce.

Proč vyzkoušet právě tuto půjčku

 1. Na výběr máte z několika produktů a můžete žádat společně s partnerem/partnerkou.
 2. Můžete dosáhnout na příznivou úrokovou sazbu již od 5,89 %.
 3. Půjčka je plně transparentní a nebudou vám tak účtovány žádné skryté poplatky.
 4. Výši měsíčních splátek si nastavíte individuálně podle svých specifických potřeb.
 5. Peníze na běžný účet obdržíte již do dvou dnů od odeslání žádosti o půjčku.

 

 

 

Získat zápůjčku
 

 

 

Spokojení klienti

 • S půjčkou Cofidis mám vždy jistotu bezproblémového úvěru. Co jsem ji vyzkoušel, už jsem nevyužil žádný jiný úvěrový produkt. Cofidis mi nabízí ještě výhodnější podmínky než má současná banka.

  Ondřej S. Prachatice
 • O půjčku Cofidis jsme žádali se svým parterem a už s vyřízením naší žádosti jsme byli velice spokojení. Tato půjčka svou bezproblémovostí předčila naše očekávání. Máme ji za výhodný úrok a minimální poplatky.

  Radana B.Pardubice

 

 

 

Získat zápůjčku
 

 

 

Další nebankovní půjčky

 • Logo od Provident půjčky

 • Logo HOME CREDIT

 • Logo od PROFI CREDIT

 • Logo od Cetelem půjčka

 • Logo od COOL MONEY půjčky

 • Logo od ACEMA Credit

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Získat půjčku zdarma

  Kde a jak získám půjčku zdarma?

  Půjčka zdarma není žádné chybné označení. Jedná se skutečně o reálný produkt, který si můžete na českém trhu sjednat. Nabízí jej řada společností. Kde a jak získáte půjčku zdarma? Na to si odpovíme v následujících řádcích. Náš TIP: Získejte až 30 000 Kč do 15 minut. Využijte půjčku před výplatou ještě dnes.  Půjčky zdarma a […]

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]