Rychlá půjčka od Everyday+ do 35 000 Kč

 • LOGO Everyday+ půjčka

 • Částka
  100 – 35 000 Kč

 • Doba splatnosti
  Od 61 dní

 • První půjčka zdarma
  NE

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Rychlá půjčka do 35 000 Kč
  2. Minimální doba splatnosti až 61 dnů
  3. Rychlé vyřízení půjčky
  4. Online žádost z domova
 • Hlavní výhody

  1. Možnost opakovaného čerpání
  2. Uzavření smlouvy zdarma
  3. Bez doložení účelu
  4. Dostupnost 24 hodin denně
 • Reprezentativní příklad

  1. Výše půjčky 6 000 Kč
  2. Doba splatnosti až 61 dní
  3. Měsíční splátka 7 200 Kč
  4. RPSN 247,58 %

Revolvingový úvěr Everyday+

Půjčka od společnosti Everyday Finance s názvem Everyday+ není tradiční mikropůjčkou, ale poskytuje se ve formě revolvingového úvěru. To znamená, že máte stanovený úvěrový limit, který využíváte, jak zrovna potřebujete a pravidelně ho splácíte. Tyto půjčky jsou velmi oblíbenou alternativou ke kreditním kartám.

U Everyday+ máte k dispozici úvěrový limit do výše až 35 000 Kč. Výše limitu je samozřejmě individuální a závisí na vaší vlastní bonitě. S úvěrem nesouvisí žádný roční fixní poplatek ani jiné skryté náklady. Nemusíte se tedy obávat, že by se vám tato nebankovní půjčka prodražila. I smlouvu uzavíráte zcela zdarma. Účtují se pouze úroky, které zaplatíte za vypůjčenou částku. Poplatek za čerpání úvěru je 20 %. Nic jiného nehradíte. Půjčka je tedy stoprocentně přehledná a transparentní.

Recenze nebankovní půjčky Everyday+

Osvoboďte se od svých zbytečných výdajů. Využijte půjčku, která se vám na míru přizpůsobí a s níž nesouvisí žádné skryté poplatky. Když potřebujete peníze, půjčku jednoduše využijete. Nemusíte si pokaždé sjednávat nový produkt. Uvažujete nad kreditní kartou nebo nad spotřebitelským úvěrem? Toto řešení je mnohem komfortnější a rovněž se s ním pojí mnoho předností.

Před čerpáním půjčky je nezbytné ověřit vlastnictví svého běžného účtu, takže musíte na účet poskytovatele převést poplatek ve výši 1 Kč. Jakmile peníze přijdou, obdržíte svou slíbenou půjčku. K vyřízení žádosti máte přístup přes internet, tedy ze svého počítače, tabletu nebo i z chytrého telefonu. Půjčka Everyday+ je skvělá půjčka před výplatou, protože se přizpůsobí vašemu specifickému harmonogramu a je vhodnou volbou i na opakovaná čerpání v rámci jednoho produktu, která konkurenční společnosti většinou neumožňují.

Proč si sjednat tuto půjčku

 1. O půjčku nežádáte opakovaně, ale máte stále k dispozici 12 000 Kč.
 2. Půjčka má přehledný systém splátek – platíte pouze 20 % za každé čerpání úvěru.
 3. Poplatky související s půjčkou platíte vždy až na konci dalšího měsíce.
 4. K získání půjčky vám stačí být starší 18 let a pobírat pravidelný příjem.
 5. Půjčka má bezúčelové čerpání a peníze tedy můžete použít na cokoliv.

 

 

Získat zápůjčku
 

 

Spokojení klienti

 • Půjčka Everyday+ mi nahradila kreditní kartu od banky. Více se mi vyplatí. Na splacení peněz zde mám dostatek času a používat je mohu přímo ze svého běžného účtu.

  Veronika P.Mělník
 • Půjčka pro mě byla příjemným překvapením. Využívám ji už několik měsíců a nemohu si ji vynachválit. Pomáhá mi s výdaji do výplaty a platím zde jen minimum.

  Sára R.Děčín

 

 

Získat zápůjčku
 

 

Další půjčky do výplaty

 • Logo od Home Credit půjčky

 • SMS Credit - půjčka před výplatou

 • Logo od creditOn půjčka do 20 000 Kč

 • Logo od Kredito24 půjčka do 20 000 Kč

 • Logo od COOL MONEY půjčky

 • Logo od Provident půjčky

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Získat půjčku zdarma

  Kde a jak získám půjčku zdarma?

  Půjčka zdarma není žádné chybné označení. Jedná se skutečně o reálný produkt, který si můžete na českém trhu sjednat. Nabízí jej řada společností. Kde a jak získáte půjčku zdarma? Na to si odpovíme v následujících řádcích. Náš TIP: Získejte až 30 000 Kč do 15 minut. Využijte půjčku před výplatou ještě dnes.  Půjčky zdarma a […]

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]