Ferratum půjčka až do 10 000 Kč

 • LOGO Ferratum půjčka - Ferratumbank

 • Částka
  500 – 10 000 Kč

 • Doba splatnosti
  Od 7 do 45 dní

 • První půjčka zdarma
  ANO

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Osobní půjčka až do 10 000 Kč
  2. Doba splatnosti maximálně 45 dní
  3. Žádost o půjčku online
  4. Rychlé schválení půjčky
 • Hlavní výhody

  1. Na výběr ze třech typů půjček
  2. I bez dokládání příjmů
  3. Neúčelové čerpání na cokoliv
  4. Bez ručitele a zástavy
 • Reprezentativní příklad

  1. Výše půjčky 5 500 Kč
  2. Doba splatnosti 31 dnů
  3. Poplatek 1 870 Kč
  4. Roční úroková sazba 400.32%

Hotovostní půjčka Ferratum

Pokud vám chybí v rozpočtu peníze, vyřešte své krátkodobé výdaje s půjčkou Ferratum, která se plně přizpůsobí vašim specifickým požadavkům. Jedná se o rychlou nebankovní půjčku s online sjednáním. V porovnání s bankovními úvěrovými produkty nabízí mnohem volnější podmínky pro své čerpání i splácení.

U Ferratum máte na výběr ze třech různých produktů – z Ferratum Credit, Ferratum Micro a Ferratum Plus. Každá z těchto půjček nabízí trochu jiné podmínky pro sjednání a vy tedy lépe najdete produkt na míru svým požadavkům. Všechny půjčky se dají sjednat rychle, jednoduše a velice diskrétně. S jejich čerpáním nesouvisí žádné skryté poplatky. Nic víc, než to co vidíte při sjednání půjčky, rozhodně platit nebudete. Půjčku si můžete sjednat jako online či SMS půjčku.

Recenze výhodných půjček Ferratum

Půčka Ferratum Credit je flexibilní půjčka do výše 35 000 Kč, u které máte možnost opakovaného čerpání. S Ferratum Micro můžete využít až 10 000 Kč. Při první žádosti máte půjčku do 9 000 Kč na 30 dní zcela zdarma. Jinak půjčka nabízí splatnost až 45 dní a možnost prodloužení o dalších 60 dní. Poslední volbou je spotřebitelský úvěr Ferratum Plus do 25 000 Kč a se splatností od 2 do 12 měsíců.

Půjčky Ferratum jsou vhodné například jako půjčky před výplatou. Protože jsou spíše na menší částku, tak jimi komfortně uhradíte své okamžité závazky, a to aniž byste museli hodně splácet. Navíc půjčku do 15 000 Kč si zde velmi snadno vyřídíte i bez doložení příjmu. V takovém případě vám k jejímu sjednání stačí jen občanský průkaz. Pokud tedy patříte mezi problémové klienty a jinde vám nechtějí půjčit, může pro vás být právě flexibilní půjčka na cokoliv od Ferratum dobrou volbou.

Proč se rozhodnout pro tuto půjčku

 1. Máte na výběr mezi mikropůjčkou, kontokorentním a spotřebitelským úvěrem podle svých představ.
 2. Půjčku Ferratum můžete flexibilně čerpat na jakékoliv výdaje bez nutnosti dokládání faktur.
 3. Mikropůjčka nabízí prodlouženou splatnost až 45 dnů a možnost odložení splátky až o 60 dnů.
 4. První půjčku za specifických podmínek získáte zdarma, tedy zcela bez poplatků.
 5. Do určité výše můžete požádat i bez prokazování výše vašich skutečných příjmů.

 

 

 

Získat zápůjčku
 

 

 

Spokojení klienti

 • Půjčka Ferratum podle mě patří mezi nejlepší nebankovní půjčky. Maximálně mi zde vyšli vstříc a pomohli mi tak ze složité finanční situace. Rozhodně proto doporučuji.

  Lubomír P.Brno
 • Od Ferratum jsem dosud využila jen malou půjčku. Byla jsem s ní velmi spokojená, protože jsem ji dostala zdarma a bez doložení svého příjmu. Ráda služeb společnosti využiji opakovaně.

  Irena K.Jeseník

 

 

 

Získat zápůjčku
 

 

 

Další nebankovní půjčky

 • Logo od Provident půjčky

 • LOGO od Smart Půjčka - půjčky

 • Logo od PROFI CREDIT

 • Logo od Kredito24 půjčka do 20 000 Kč

 • Logo od COOL MONEY půjčky

 • Logo od Cetelem půjčka

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Získat půjčku zdarma

  Kde a jak získám půjčku zdarma?

  Půjčka zdarma není žádné chybné označení. Jedná se skutečně o reálný produkt, který si můžete na českém trhu sjednat. Nabízí jej řada společností. Kde a jak získáte půjčku zdarma? Na to si odpovíme v následujících řádcích. Náš TIP: Získejte až 30 000 Kč do 15 minut. Využijte půjčku před výplatou ještě dnes.  Půjčky zdarma a […]

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]