Smart půjčka do 70 000 Kč

 • LOGO od Smart Půjčka - půjčky

 • Částka
  5 000 – 70 000 Kč

 • Doba splatnosti
  Od 13 do 16 měsíců

 • První půjčka zdarma
  NE

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Chytrá půjčka do 70 000 Kč
  2. Splatnost 13 nebo 16 měsíců
  3. Peníze již do 48 hodin
  4. Kompletní podání žádosti online
 • Hlavní výhody

  1. Peníze v hotovosti
  2. Půjčka na cokoliv
  3. Bez zástavy a ručitele
  4. Pro každého od 18 let
 • Reprezentativní příklad

  1. Výše půjčky 30 000 Kč
  2. Doba splatnosti 16 měsíců
  3. Měsíční splátka 3 450 Kč
  4. Roční úroková sazba 21 %, RPSN 146,7 %

Chytrá nebankovní SMART půjčka

Poskytovatelem SMART půjčky je společnost JET Money, která má na trhu s úvěrovými produkty již bohaté zkušenosti. Půjčky je velmi flexibilní a bez problémů pokryje vaše krátkodobé i střednědobé potřeby. Ať už ji chcete čerpat jako rychlou půjčku do výplaty, nebo ji raději využijete na různé drobné investice, je pro vás připravena.

Maximální výše půjčky činí až 70 000 Kč. Samozřejmě nemusíte žádost o půjčku v plné výši, minimální částka je 5 000 Kč. Jelikož se půjčka sjednává online, vyhnete se složitému papírování, protože celé vyřízení žádosti je jen otázkou několika kliknutí. Jakmile nezávaznou žádost odešlete, bude vás kontaktovat finanční specialista, který s vámi domluví další průběh půjčky. Díky flexibilní možnosti rozložení splátek na 13 nebo na 16 měsíců si splácení závazku plně přizpůsobíte svým představám.

Recenze SMART půjčky

SMART půjčka je velmi oblíbená pro rychlé online sjednání a pro okamžité vyplacení peněz. Na rozdíl od jiných půjček se tato vyplácí v hotovosti. Po domluvě vám obchodní zástupce společnosti peníze doručí až domů. K žádosti kromě občanského průkazu nepotřebujete vůbec nic. Smlouvu podepíšete při předání peněz. S touto půjčkou na OP souvisí poměrně vysoký poplatek za sjednání, který ale můžete ihned uhradit.

Díky měsíčnímu intervalu splácení dosáhnete na příznivou výši splátek, které mohou začínat již na částce 650 Kč. Takovou částku dá bez problémů dohromady úplně každý. V případě finančních problémů je samozřejmostí individuální splátkový kalendář. Půjčka je dále charakteristická svým univerzálním poskytováním. Požádat o ni totiž mohou nejen samotní pracující, ale třeba i senioři pobírající starobní důchod, zájemci v invalidním důchodu, maminky na mateřské nebo studenti. Vždy však myslete na to, abyste ji dokázali včas splatit.

Proč sáhnout po této půjčce

 1. Výši půjčky i její splatnost si nastavíte na míru svým potřebám.
 2. K žádosti nepotřebujete ručitele, spoludlužníka ani nemovitost do zástavy.
 3. Čerpání půjčky je neúčelové a peníze využijete na cokoliv.
 4. Půjčka je určena pro zaměstnané, důchodce, studenty i maminky na MD.
 5. Peníze získáte na ruku v hotovosti již do 48 hodin od podání žádosti.

 

Získat zápůjčku
 

Spokojení klienti

 • SMART půjčku nyní čerpám a jsem s ní moc spokojený. Schválení půjčky bylo rychlé, již druhý den mi ji doručili až domů. Navzdory vyšším poplatkům za sjednání mi přijde výhodná, protože jsem s ní ušetřil spoustu svého času.

  Kamil W.Zlín
 • Tuto půjčku mohu jenom doporučit. Dříve jsem využívala pouze bankovní půjčky, ale to bylo, než jsem objevila SMART půjčku. Díky flexibilnímu nastavení splátek jsou mé výdaje minimální a já jsem s ní opravdu spokojená.

  Romana O.Kolín

 

Získat zápůjčku
 

Další nebankovní půjčky

 • Logo půjčka od Cofidis

 • Logo od Provident půjčky

 • LOGO od HOME CREDIT půjčky

 • Logo od PROFI CREDIT

 • Logo od COOL MONEY půjčky

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Získat půjčku zdarma

  Kde a jak získám půjčku zdarma?

  Půjčka zdarma není žádné chybné označení. Jedná se skutečně o reálný produkt, který si můžete na českém trhu sjednat. Nabízí jej řada společností. Kde a jak získáte půjčku zdarma? Na to si odpovíme v následujících řádcích. Náš TIP: Získejte až 30 000 Kč do 15 minut. Využijte půjčku před výplatou ještě dnes.  Půjčky zdarma a […]

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]