Půjčka Kredito24 až do 20 000 Kč

 • Logo od Kredito24

 • Částka
  1 000 – 20 000 Kč

 • Doba splatnosti
  Od 1 do 30 dní

 • První půjčka zdarma
  NE

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Nonstop půjčka do 20 000 Kč
  2. Jednorázová splatnost až 30 dnů
  3. Vyplacení půjčky do 15 minut
  4. Rychlé sjednání online z domova
 • Hlavní výhody

  1. Peníze ihned po schválení půjčky
  2. Flexibilní podmínky splácení
  3. Bez ručitele a zástavy
  4. Bez skrytých poplatků
 • Reprezentativní příklad

  1. Výše půjčky 3 000 Kč
  2. Doba splatnosti 30 dnů
  3. Měsíční splátka 3 900 Kč
  4. Roční úroková sazba 365 %, RPSN 2 334 %

Nebankovní půjčka Kredito24

Využijte univerzální nebankovní půjčku Kredito24, která je rychle vyřízená i vyplacená na váš účet. Tato půjčka do 10 minut nadchne každého, kdo se potýká s krátkodobými finančními problémy. Je ideální na financování každodenních výdajů, které zatěžují váš rozpočet a které jste jinak schopni zaplatit ze své další výplaty.

S půjčkou Kredito24 nesouvisí žádné skryté poplatky ani jiné náklady. Platíte pouze to, co vidíte při sjednání půjčky. Samozřejmě pokud využijete například odklad splátky, musíte za něj uhradit poplatek zvlášť. Svou půjčku si můžete prodloužit o 7, 15 nebo až o 30 dní. Pro nové klienty je připravena částka v rozmezí od 1 000 do 8 500 Kč. Všichni stávající zákazníci mohou žádat až o 20 000 Kč na své neúčelové výdaje. Minimální splatnost činí 1 den a maximální celých 30 dní. Předčasné splacení je zcela zdarma.

Recenze nonstop půjčky Kredito24

Kredito24 svým klientům nabízí nonstop půjčku. To znamená, že si ji můžete vyřídit v kteroukoliv denní hodinu, třeba i o víkendu. Žádosti o půjčky jsou částečně schvalovány automaticky, takže již během 2 minut víte, zda půjčku obdržíte. Pak jen stačí počkat na vyplacení peněz na účet. Částka bude v co nejkratším termínu převedena na váš běžný účet.

Kredito24 je půjčka bez dokládání příjmů. K žádosti si připravte pouze svůj občanský průkaz, kterým prokážete věk a trvalé bydliště. I tak si půjčku vždy sjednávejte zodpovědně. Rychlá půjčka Kredito24 má transparentní podmínky a poradí si s celou škálou vašich výdajů. Standardně se poskytuje bez ručitele a zástavy, takže si vše vyřídíte diskrétně a pouze na vlastní zodpovědnost. Aby vám byly peníze zaslány, tak je nutné uhradit drobný verifikační poplatek ve výši 1 Kč. Tím ověříte svůj běžný účet.

Proč doporučujeme právě tuto půjčku

 1. O půjčku můžete požádat kdykoliv z pohodlí domova a vaše žádost bude schválená během 2 minut.
 2. Půjčka je plně transparentní a nemusíte se tak obávat žádných skrytých poplatků.
 3. Už jako nový klient zde získáte až 8 500 Kč bez dokládání příjmu.
 4. Nepotřebujete ručitele ani nemovitost do zástavy.
 5. Půjčku obdržíte během 15 minut expresním převodem na svůj běžný účet.

 

 

 

Získat zápůjčku
 

 

 

Spokojení klienti

 • Půjčku od Kredito24 využívám opakovaně. Je to ta nejlepší půjčka před výplatou. Chválím rychlé schválení a okamžité vyplacení peněz. Ani za předčasné splacení půjčky nejsou účtovány žádné poplatky navíc.

  Martin V.Praha
 • Půjčka Kredito24 nikoho nezklame. Oblíbila jsem si ji jako alternativu ke své kreditní kartě, protože mi vychází výhodněji a nemusím si tak přesně hlídat termín splacení. Půjčku rozhodně doporučuji.

  Kamila Z.Brno

 

 

 

Získat zápůjčku
 

 

 

Další nebankovní půjčky

 • Půjčka od VATAonline

 • Logo Půjčka7

 • Logo od creditOn půjčka do 20 000 Kč

 • Via SMS rychlá půjčka

 • Nejlepší půjčka do výplaty

 • Půjčka od FerratumBank peníze do 10 minut

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Získat půjčku zdarma

  Kde a jak získám půjčku zdarma?

  Půjčka zdarma není žádné chybné označení. Jedná se skutečně o reálný produkt, který si můžete na českém trhu sjednat. Nabízí jej řada společností. Kde a jak získáte půjčku zdarma? Na to si odpovíme v následujících řádcích. Náš TIP: Získejte až 30 000 Kč do 15 minut. Využijte půjčku před výplatou ještě dnes.  Půjčky zdarma a […]

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]