skip to Main Content

Půjčka bez příjmu a ručitele ihned

Často se můžete dostat do situace, kdy nutně potřebujete sehnat ať už větší, nebo menší obnos peněz. Může to být z několika důvodů, například na nutné opravy bytu, vašeho auta, nebo na novou věc, kterou si plánujete koupit. Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, ideální možností jak peníze získat je rychlá půjčka bez doložení příjmu. Pokud patříte do skupiny, které by při žádosti o půjčku v bance pravděpodobně neuspěli, je toto skvělá možnost a šance, jak celkem rychle a bezproblémově požadované peníze získat ihned.

Využijte nebankovní půjčky bez příjmů

Rychlé půjčky bez doložení příjmů jsou v dnešní době velmi oblíbené hlavně z důvodu, že není třeba absolvovat složité proces dodávání různých dokumentů, jako třeba pracovních smluv, výplatních pásek atd. S tímto složitým procesem se totiž nejčastěji setkáte u mnoha bank, které při žádosti o jakoukoliv částku svého klienta složitě ověřují ať už v zaměstnání, tak v registrech či dokonce ve svém okolí. Pokud se tomuto procesu chcete vyhnout, jsou nebankovní půjčky bez příjmů tím ideálním produktem přesně pro vás. Chcete-li si i vy koupit nový telefon, automobil nebo zaplatit složenky, na které aktuálně nemáte, je tato možnost půjčky pro vás jako stvořena.

TIP:

Půjčky bez potvrzení o příjmu

Nemusíte žádat svého zaměstnavatele o potvrzení o příjmech, jelikož u této žádosti není vůbec potřeba. Navíc vše probíhá velmi rychle, jelikož i tyto společnosti jsou si vědomi toho, že pokud jejich klient o půjčku požádá, často potřebuje peníze skutečně co nejrychleji. Zdlouhavé schvalovací procesy ničemu neprospívají, a proto řada klientů volí právě rychlost a snadnou dostupnost při získávání peněz na cokoliv chtějí. Co se získanými penězi uděláte je také čistě na vás, jelikož účel půjčky není nutné nikde uvádět ani dokládat. Získaná částka bude patřit vám, a proto si s ní můžete dělat cokoliv, co budete chtít.

Vaše dotazy

Jde kompletně online z domova vyřídit půjčka bez doložení příjmu?

Ano, samozřejmě. Stačí mít jen stabilní připojení k internetu, žádost lze poté vyplnit a odeslat kdykoliv.

Platí se nějaké poplatky u půjček bez doložení příjmů a registru?

Ne, poplatek za sjednání půjčky, vedení úvěrového účtu či předčasné splacení zde rozhodně nečekejte.

Jsem na mateřské dovolené, mohu si i tak zažádat o půjčku bez potvrzení o příjmu?

Ano, ale úspěch není vždy a všude zaručen. Žádost odeslat můžete, posouzena bude individuálně. Zde potom záleží na přístupu konkrétního poskytovatele půjček.

Mohu získat nebankovní půjčku zdarma?

Ano, v některých případech jde o akci nebankovních poskytovatelů – první půjčka zdarma. Je určena pro nové klienty a musíte ji splatit do předem určeného data.

Po vyplnění žádosti, dostanu půjčku bez doložení příjmu ihned na účet?

Ne, je ještě nutné žádost posoudit a schválit. Záleží proto na rychlosti jednotlivých poskytovatelů, peněz se ale zpravidla dočkáte tentýž den.

Je půjčka bez doložení příjmu bezúčelová?

Ano, tato půjčka nevyžaduje, abyste vysvětlovali, na co přesně ji chcete využít – případně dokladovali zpětně účtenky z obchodů, faktury za práci řemeslníků nebo cokoliv podobného.

Nedostal jsem úvěr v bance, mám ještě šanci u vás?

Ano, rozhodně máte. Banky totiž posuzují klienty přísněji a řada žadatelů je tak odmítnuta. Procento schválených žádostí je v nebankovním sektoru obecně vyšší.

Potřebuji pro tuto nebankovní půjčku ručitele?

Určitě ne, ručitel je v dnešní době spíše raritou – a zvláště u menších nebankovních půjček jej tedy nečekejte.

Jakým způsobem mi budou peníze vyplaceny?

Finanční hotovost je vyplácena obvykle bezhotovostně – tedy převodem na účet. Méně často se pak můžete setkat i s hotovostní výplatou, nejčastěji přímo v klientově domácnosti.

Musím kvůli půjčce bez někam telefonovat?

Ne, žádost lze vyřešit jednoduše online, skrze kontaktní formulář. Telefonický rozhovor není nutný.

Back To Top