skip to Main Content

Plánujete dovolenou v zahraničí? Chystáte se na pracovní cestu do ciziny? Sjednejte si cestovní pojištění, se kterým se ani za hranicemi ČR nebudete muset obávat o své zdraví. U nás si můžete cestovní pojištění sjednat online, klidně i den před odjezdem. Přinášíme vám nabídku cestovního pojištění od spolehlivých pojišťoven v ČR. Výhodné pojištění vás nezruinuje a zajistí pohodlný pobyt a bezproblémový návrat domů.

Srovnání cen cestovního pojištění

Proč si sjednat cestovní pojištění

Cestovní pojištění není žádným rozmarem, nýbrž spíše nezbytností, na kterou by měl každý, kdo se chystá do zahraničí, myslet. Cestovní pojištění zahrnuje celou škálu zajímavých služeb, které na svém pobytu jistě využijete. Jedná se například o úrazové pojištění, které se týká trvalých následků nebo smrti úrazem, dále o pojištění odpovědnosti, které se vztahuje na škodu, co můžete v zahraničí způsobit. Do cestovního pojištění patří rovněž pojištění zavazadel nebo storna, které využijete tehdy, když svou cestu na poslední chvíli zrušíte.

Jaké je nejlevnější cestovní pojištění?

Pokud si u nás sjednáte cestovní pojištění online, můžete získat i zajímavou slevu. Celkově ušetříte na nákladech spojených s cestou do vybrané pojišťovny a se zařizováním produktu na místě. Navíc pokud spěcháte, cestovní pojištění online vám přijde opravdu vhod. Nejlevnější cestovní pojištění je takové, se kterým se nepojí žádné nadstandardní služby, a tedy ani žádné poplatky. Můžete se zde pojistit i na minimální částku. Doporučujeme vám si ale spočítat, kolik peněz v případě pojistné události od vybrané pojišťovny obdržíte.

Srovnání cestovního pojištění

Vyberte si z nabídky cestovního pojištění, kterou jsme pro vás připravili. Můžete porovnávat částky, které se platí i pojistné plnění, které v případě potřeby obdržíte. Zatímco cestovní pojištění na pracovní cestu uzavřete třeba jen sami pro sebe, nejlevnější cestovní pojištění na dovolenou využijete i pro více osob.

Back To Top