skip to Main Content

Rychlá půjčka každému

Rychlá půjčka pro každého

  • Diskrétní záležitost pro velmi široký okruh zájemců.
  • Ideální pro všechny, kteří na peníze opravdu spěchají.
  • Jednoduchá dohoda, smlouva je krátká a stručná.
  • Poplatky za vedení účtu nebo předčasné splacení nečekejte.
  • Půjde to i bez čekání – peníze už za několik minut!
  • Sjednání online, bez osobního jednání a telefonátů.
  • Rychlá akce bez otázek aneb bezúčelový úvěr samozřejmostí.

Rychlá půjčka ještě dnes na účet

Rychlá půjčka v hotovosti, převodem na bankovní účet, účelová i neúčelová – všechny tyto produkty dnes najdete v nabídkách bank a nebankovních finančních společností. Jaká půjčka se vám ale opravdu vyplatí? Z jaké uvidíte peníze nejrychleji? Pokud chcete svou půjčku vyřídit okamžitě, vyberte si takovou, ke které potřebujete doložit jen minimum podkladů.

Rychlá půjčka převodem nebo v hotovosti

Převod na bankovní účet a výplata peněžních prostředků v hotovosti jsou dva běžné způsoby, kterými se peníze z půjčky mohou dostat k vám. Převod na účet je rychlý v případě, že využíváte účet u stejné banky jako společnost, od které si půjčujete peníze. Hotovost je nejrychlejší tehdy, když vám jsou peníze vyplaceny na ruku, což je možné pouze u společnosti s pobočkou nebo obchodním zástupem. Jejich poslání poštovní poukázkou většinou trvá několik dní a ještě vyžaduje vaši osobní návštěvu na poště.

Půjčka bez zbytečného papírování

Vyřízení půjčky se může protáhnout ze dnů na týdny až měsíce, pokud si vyberete banku či společnost, která po vás bude požadovat zbytečně moc podkladů. Nejrychlejší jsou půjčky na občanský průkaz, kdy stačí při žádosti předložit pouze jeden až dva doklady totožnosti. Rozhodně zapomeňte na půjčky se zajištěním nemovitostí, které vyžadují návštěvu katastrálního úřadu a pojišťovny. Kromě toho, že vás to vyjde časově nákladně, budete muset vynaložit i nějaké své finanční prostředky.

Rychlá půjčka s žádostí online

O půjčku je nejrychlejší zažádat online nebo přes SMS. Před online žádostí se nejprve zaregistrujete, kdy vyplníte všechny důležité informace o sobě. Následně podáte žádost, která bude obsahovat požadovanou výši finančních prostředků a dobu, na kterou si chcete peníze vypůjčit. Žádost odešlete z domova, přímo k ní můžete přiložit kopie svých dokladů, a čekáte na odpověď. Obvyklá doba pro vyřízení je 15 minut. Ta se může i mírně protáhnout, u většiny finančních společností ale jen do druhého dne.

Vaše dotazy

Bude rychlá půjčka připsaná ještě dnes na účet?
Ano, v případě, že bude schválená žádost, dostanete peníze prakticky obratem. Záleží už jen na rychlosti vaší banky, kdy přesně finanční obnos připíše ve prospěch vašeho účtu.

Je rychlá půjčka určená i pro nezaměstnané?
Nezaměstnaným nelze půjčku doporučit – bez pravidelného příjmu nemají z čeho splácet. Bude proto jistě v jejich vlastním zájmu, když svou finanční situaci vyřeší jinak než půjčkou.

Jsou rychlé nebankovní půjčky bez registru opravdu pro každého?
Ano, podmínek je minimum, dá se tedy říci, že šanci má prakticky každý. Samozřejmostí je hlavně plnoletost žadatele, která je i zákonnou podmínkou a schopnost dostát svým závazkům.

Co to jsou rychlé půjčky pro problémové klienty?
Tento druh půjček je určen klientům, kterým banka s jejich žádostí nemůže vyhovět. Tedy například, pokud mají záznam v registru dlužníků nebo měli komplikace se splátkovým kalendářem u nějaké dřívější půjčky.

Je nebankovní půjčka určená výhradně plnoletým osobám?
Ano, neboť to vyžaduje zákon – osmnáct let je minimální věk, mladší si půjčit díky platné legislativě nemohou (a nakonec, odporovalo by to i dobrým mravům).

Budu platit nějaké poplatky u této rychlé půjčky?
Sjednání, vedení úvěrového účtu a případné předčasné splacení je zdarma. Poplatky vás čekají pouze v případě, že budete chtít např. odložit splatnost.

Potřebuji kvůli půjčce shánět ručitele?
Ne, pro dohodu o tomto typu nebankovních půjček ručitele nepotřebujete – vlastně se o takové podmínce ani u krátkodobých úvěrů nedá mluvit napříč celým trhem.

Na co všechno si mohu půjčit peníze? Existuje nějaké omezení?
Úvěry tohoto formátu jsou tzv. bezúčelové – tedy není třeba dokládat, k čemu byly využity. To znamená, že máte absolutní svobodu a můžete koupit nebo zaplatit vše, co uznáte za vhodné, bez dokladů, faktur a účtenek.

Kolik kontaktních údajů bude poskytovatel půjčky potřebovat?
V zásadě jen ty, které jsou nutné pro vyřízení žádosti a ověření totožnosti žadatele. Tedy číslo občanského průkazu, resp. průkazu totožnosti, dále email, telefon, adresu trvalého bydliště a také číslo účtu, na nějž budou vyplaceny peníze.

Back To Top