skip to Main Content

Možná to znáte z vlastní zkušenosti. Nemusíte být ani důchodce, ale stačí se přiblížit k určitému věku a banky na vás začnou pohlížet jako na časovanou bombu, se kterou jsou ochotny se bavit jen v oblasti, která se ani vzdáleně nepřibližuje půjčkám. Naštěstí jsou tu nebankovní společností, pro které je půjčka pro důchodce zcela běžnou záležitostí. Proč také ne? Důchod je přirozenou součástí života se zajištěným příjem od státu.

Přesto má půjčka pro důchodce samozřejmě svá specifika. Žadatel musí předložit výměr důchodu a přeci jenom mají i nebankovní společnosti stanoveny své věkové limity, nad které už nejspíše nepůjčí. I tak je půjčka pro důchodce skvělou šancí, jak si dopřát vysněnou dovolenou, nebo cokoliv jiného, na co má důchodce po celoživotní práci dozajista zasloužené právo.

Výhody půjčky pro důchodce

Výhodou je jistota příjmu, takže se nemusíte bát, že nebudete na splácení mít, tedy alespoň v případě, že si půjčíte tolik, kolik jste schopni splácet. I s tím však poskytovatel dokáže pomoci díky nastaveným pravidlům pro určování maximální výše úvěru.

Back To Top