skip to Main Content

SMS půjčky bez poplatku jsou vhodné pro lidi, kteří nechtějí s půjčkou spojovat žádné výdaje, dokud není schválena. SMS půjčka bez 1 Kč nevyžaduje provádět žádné registrace. Tato půjčka vám bude poskytnuta okamžitě nebo pouze po základní registraci u finanční společnosti. 1 Kč nezaplatíte ani prostřednictvím svého telefonu ani převodem na účet finanční společnosti.

Půjčky bez registračního poplatku

Nebankovní SMS půjčka bez 1 Kč

SMS půjčky poskytují především nebankovní finanční společnosti. Mají nastavené mnohem flexibilnější podmínky než banky a získat u nich finančních prostředky je tak jednodušší. Nevyžadují po vás potvrzení výše měsíčního příjmu, neprověřují záznamy v registrech dlužníků a často je nezajímají ani vaše další závazky vůči bankám nebo jiným soukromým firmám. Obejdete se zde také bez vysokých poplatků, které se u mnoha bank platí, i bez nepříjemného a zdlouhavého zajištění.

Mikropůjčka přes SMS

SMS žádost můžete nejčastěji poslat o takzvanou půjčku před výplatou neboli mikroúvěr. Jedná se o půjčku poskytovanou ve výši kolem 10 000 Kč. Do částky 5 000 Kč jsou peníze většino převedeny bez nutnosti sepsání smlouvy a často i bez předložení občanského průkazu. Takovou půjčku většinou musíte splatit do jednoho měsíce (s možností prodloužení). Jediné poplatky, které platíte, jsou úroky či odložení vašich splátek. SMS zpráva i převod finančních prostředků na váš bankovní účet může být i zcela zdarma.

Bezpečná a rychlá SMS půjčka

Je pochopitelné, že nechcete před schválením půjčky nic platit, a tak i z pohledu finanční společnosti je výhodnější, když si výdaje spojené s půjčováním peněz promítne do úroku nebo do jiných poplatků, které ale hradíte až v průběhu splácení. O všech poplatcích byste měli být včas informování. Doporučujeme vám přečíst si obchodní podmínky a při opakovaných půjčkách nezapomenout ani na smlouvu.

 

Back To Top