skip to Main Content

Půjčka ručená nemovitosti

Nejlépe se půjčka shání tomu, kdo může ručit nějakou tou nemovitostí. Nemusí jít přímo o vlastníka nemovitosti, i když to je samozřejmě nejčastější situace. Ze zástavy nemovitosti totiž plyne celá řada výhod a některé půjčky se samozřejmě ani bez této záruky neposkytují.

Výhodou číslo jedna je výše půjčky, která je většinou omezena až několika miliony, nebo dokonce pouze hodnotou zastavované nemovitosti. Zároveň jde o tak silnou záruku, že poskytovatelé hodnotí tuto půjčku jako bezpečnou, což znamená i velmi nízký úrok. Díky dlouholeté splatnosti je pak možné srazit měsíční splátky poměrně nízko.

Komu se půjčky se zástavou nemovitosti vyplatí?

Nejvíce mohou z této půjčky těžit lidé, jejichž dluhy už jsou nezvladatelné-půjčky se zástavou nemovitostí jsou skvělé pro konsolidaci mnoha menších půjček i na vyplacení exekuce. Půjčky se zástavou nemovitosti používají i začínající podnikatelé, aby získali na rozjezd dostatečný kapitál, který by nepředstavoval velkou finanční zátěž.

NÁŠ TIP: ACEMA CREDIT – Nebankovní půjčky bez registru od 100 000 až do 5 000 000 korun. Půjčka ručená nemovitostí. Není třeba dokládat příjem. Více info a žádost ZDE.

Back To Top