skip to Main Content

Podnikatelé jsou u bank často v nevýhodné pozici, když dojde na půjčování peněz. Chtějí miliony záruk, byznys plán a podobné věci, které jenom zdržují od toho, co opravdu potřebujete dělat, od podnikání. V nezáviděníhodné pozici jsou také začínající podnikatelé, se kterými se banky nebaví už vůbec, obzvláště u půjček nižších a středně vysokých. Půjčka pro podnikatele je však produktem, který často nabízejí nebankovní společnosti. Podnikatelský úvěr se od toho běžného může lišit třeba tím, že je účelový, ale ani to není u nebankovních poskytovatelů pravidlem. Půjčky pro podnikatele se tak mohou lišit třeba jen v tom, že o ně nežádá zaměstnanec, ale OSVČ nebo s.r.o.

Půjčka pro podnikatele dokáže pomoci

Podnikatelské půjčky mají i další specifikum-dokážou vám vydělat. Na rozjezd podnikání totiž často potřebujete počáteční investice, které si nemůžete bez úvěru dovolit. A byla by škoda se připravit o velké zisky kvůli chybějícímu kapitálu do začátku.

NÁŠ TIP: Blesková půjčka je určená pro každého a to i bez nahlížení do registru. Půjčka před výplatou je do výše až 20 000 Kč.

Back To Top