skip to Main Content

Soukromé půjčky ihned

Víte, díky jakým půjčkám můžete získat peníze vůbec nejrychleji? Díky půjčkám od soukromých investorů, které mají i další nej. Za všechny výhody zmiňme třeba to, že jsou nejflexibilnější. Neexistuje jiná půjčka, která by byla tak pružná a dokázala se přizpůsobit každému žadateli. Neexistuje totiž žádná společnost a její pevná pravidla. O schválení a podmínkách u půjček od soukromých osob rozhoduje pouze investor.

Náš TIP: Přehled soukromých investorů poskytujících půjčky →

Právě jednání s investorem přináší prostor pro úpravu podmínek. Mnohdy nezáleží pouze na bonitě, nebo zárukách, ale také na osobních sympatiích, kdy jsou půjčky od soukromých osob poskytovány i na základě intuice.

Jaké jsou výhody půjček od soukromých investorů?

U tohoto druhu úvěrů lze o všem „smlouvat“. Dohodněte si úrok, který se vám vyplatí, a dobu splácení, se kterou si měsíční platby budete moci bez problémů dovolit. Navíc můžete peníze dostat ihned a to rovnou „na ruku“. Jen si musíte, jako vždy, dávat pozor a hlavně neplatit nikomu předem žádné poplatky.

Peníze ihned na ruku můžete také získat pomoci půjčky na směnku. Doporučujeme si prohlédnout i nebankovní půjčky online.

Back To Top