Cetelem půjčka do 200 000 Kč

 • Logo od Cetelem půjčka

 • Částka
  20 000 – 200 000 Kč

 • Doba splatnosti
  Od 6 do 96 měsíců

 • První půjčka zdarma
  NE

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Neúčelová půjčka do 200 000 Kč
  2. Až 96 měsíčních splátek
  3. Rychlé online vyřízení žádosti
 • Hlavní výhody

  1. Na výběr z několika typů úvěrů
  2. I bez ručitele či spoludlužníka
  3. Rychlá půjčka na cokoliv
  4. Možnost postupného čerpání
 • Reprezentativní příklad

  1. Výše půjčky 100 000 Kč
  2. Doba splatnosti 60 měsíců
  3. Měsíční splátka 1 975 Kč
  4. Roční úroková sazba 6,89 %, RPSN 7,11 %

Flexibilní půjčka Cetelem

Cetelem nově poskytuje své produkty pod bankovní licencí. V České republice má tato společnost dlouholetou tradici a tedy i tisíce spokojených klientů. Na výběr zde je z několika produktů. Kromě účelové či neúčelové půjčky můžete sáhnout také po konsolidaci stávajících úvěrů nebo po kreditní kartě.

Výše poskytovaných prostředků je velmi individuální. V rámci Osobní půjčky na cokoliv získáte částku v rozmezí od 20 000 do 200 000 Kč, která poslouží k financování vašich střednědobých a dlouhodobých závazků. Půjčku můžete splácet v době od 6 do 96 měsíců a dosáhnout tak na výši měsíční splátky podle svých představ. Kromě Osobní půjčky na cokoliv si můžete sjednat ještě výhodnou půjčku na nové nebo ojeté auto, kterou získáte rovněž za zajímavých podmínek.

Recenze Osobní půjčky od Cetelem

S Osobní půjčkou si můžete splnit i ta nejtajnější přání. Pokud vám ve vaší bance odmítají půjčit a stále chcete mít jistotu spolehlivého a stabilního partnera, je společnost Cetelem jasnou volbou. U svých úvěrových produktů nabízí atraktivní úročení již od 5,9 % ročně, které je srovnatelné se spotřebitelskými bankovními úvěry. Zde navíc máte tu výhodu, že si vše zařídíte velmi komfortně ze svého domova.

S půjčkou Cetelem nesouvisí žádné skryté poplatky. Navíc nic neplatíte ani za sjednání či vedení svého úvěru. Půjčku si můžete sjednat nejen online, ale také i telefonicky nebo na pobočce. K žádosti si připravte své doklady totožnosti a potvrzení o výši příjmu. Pravidelné měsíční splátky můžete hradit z banky nebo i složenkou. K této půjčce bez ručitele se samozřejmě nabízí možnost sjednání výhodného pojištění. Poté když se dostanete do finanční tísně, tak nebudete muset po určitou dobu hradit své splátky.

Proč sáhnout po této půjčce

 1. Poskytovatelem půjčky je spolehlivá soukromá společnost s dlouholetou tradicí na českém trhu.
 2. Můžete si sjednat novou půjčku nebo konsolidovat své stávající úvěry.
 3. Získáte výhodné roční úročení již od 5,9 % a za sjednání nezaplatíte ani korunu.
 4. Půjčku si můžete vyřídit osobně, telefonicky nebo online přes internet.
 5. K půjčce máte možnost využít pojištění schopnosti splácet nebo pojištění výdajů.

 

 

 

 

Získat zápůjčku
 

 

 

 

Spokojení klienti

 • Půjčka od Cetelem mě ještě nikdy nezklamala. Využívám ji pravidelně a jsem s ní vždycky moc spokojená. Tu poslední jsem čerpala na vybavení domácnosti. Vše proběhlo bez problémů.

  Marie F.Ostrava
 • Když si potřebuji půjčit, jdu do Cetelemu. Zde mám totiž jistotu, že mi nabídnout lepší podmínky než v mé bance. Oceňuji, že půjčku kompletně vyřídím přes internet a že za ni zbytečně neplatím.

  František L. Louny

 

 

 

 

Získat zápůjčku
 

 

 

 

Další nebankovní půjčky

 • Logo od Provident půjčky

 • Logo od PROFI CREDIT

 • Logo HOME CREDIT

 • Logo půjčka od Cofidis

 • Logo od COOL MONEY půjčky

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Získat půjčku zdarma

  Kde a jak získám půjčku zdarma?

  Půjčka zdarma není žádné chybné označení. Jedná se skutečně o reálný produkt, který si můžete na českém trhu sjednat. Nabízí jej řada společností. Kde a jak získáte půjčku zdarma? Na to si odpovíme v následujících řádcích. Náš TIP: Získejte až 30 000 Kč do 15 minut. Využijte půjčku před výplatou ještě dnes.  Půjčky zdarma a […]

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]