Rychlá půjčka

Rychlá půjčka v hotovosti, převodem na bankovní účet, účelová i neúčelová – všechny tyto produkty dnes najdete v nabídkách bank a nebankovních finančních společností. Jaká půjčka se vám ale opravdu vyplatí? Z jaké uvidíte peníze nejrychleji? Pokud chcete svou půjčku vyřídit okamžitě, vyberte si takovou, ke které potřebujete doložit jen minimum podkladů.

Rychlá půjčka převodem nebo v hotovosti

Převod na bankovní účet a výplata peněžních prostředků v hotovosti jsou dva běžné způsoby, kterými se peníze z půjčky mohou dostat k vám. Převod na účet je rychlý v případě, že využíváte účet u stejné banky jako společnost, od které si půjčujete peníze. Hotovost je nejrychlejší tehdy, když vám jsou peníze vyplaceny na ruku, což je možné pouze u společnosti s pobočkou nebo obchodním zástupem. Jejich poslání poštovní poukázkou většinou trvá několik dní a ještě vyžaduje vaši osobní návštěvu na poště.

Půjčka bez zbytečného papírování

Vyřízení půjčky se může protáhnout ze dnů na týdny až měsíce, pokud si vyberete banku či společnost, která po vás bude požadovat zbytečně moc podkladů. Nejrychlejší jsou půjčky na občanský průkaz, kdy stačí při žádosti předložit pouze jeden až dva doklady totožnosti. Rozhodně zapomeňte na půjčky se zajištěním nemovitostí, které vyžadují návštěvu katastrálního úřadu a pojišťovny. Kromě toho, že vás to vyjde časově nákladně, budete muset vynaložit i nějaké své finanční prostředky.

Rychlá půjčka s žádostí online

O půjčku je nejrychlejší zažádat online nebo přes SMS. Před online žádostí se nejprve zaregistrujete, kdy vyplníte všechny důležité informace o sobě. Následně podáte žádost, která bude obsahovat požadovanou výši finančních prostředků a dobu, na kterou si chcete peníze vypůjčit. Žádost odešlete z domova, přímo k ní můžete přiložit kopie svých dokladů, a čekáte na odpověď. Obvyklá doba pro vyřízení je 15 minut. Ta se může i mírně protáhnout, u většiny finančních společností ale jen do druhého dne.