Půjčka na auto

Půjčka na auto

Úvěry ručené automobilem jsou pro obě strany velmi výhodné. Jejich úrok je velmi nízký, ať už autem pouze ručíte, nebo si ho za poskytnuté peníze kupujete a následně jím i ručíte. Navíc se nevystavujete podobnému riziku, jako u ručení nemovitostí. Přinejhorším přijdete o automobil a to, při vší úctě k důležitosti těchto nepostradatelných motorových sluhů, není zase taková tragédie jako přijít o střechu nad hlavou.

Půjčka na auto jednoduše spojuje všechny možné výhody – nízký úrok, malé riziko, dlouhodobou splatnost a tím i nízké úroky, nebo dostupnost (kdo dnes auto nemá?). Pamatujte, že úvěry s ručením nemovitostí, nebo movitým majetkem jsou vždy výhodnější, než ty běžné, takže využijte své možnosti.

Úvěr na auto i bez účelu

Při ručení vozidlem můžete peníze čerpat na cokoliv. Poskytovatel nebude ani zkoumat, k čemu peníze použijete, tedy kromě případů, kdy jde o ručení vozidlem, které si za půjčené finance teprve kupujete. V obou případech však může být potřeba sjednat nějaké to nadstandardní pojištění, které je však dnes již tak levné, že celkové parametry půjčky moc "nezkazí".

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *