Provident půjčky do 130 000 Kč

 • Logo od Provident půjčky

 • Částka
  3 000 – 130 000Kč

 • Doba splatnosti
  Od 1 do 36 měsíců

 • První půjčka zdarma
  NE

 • Získat zápůjčku

 • Základní informace

  1. Hotovostní půjčka do 130 000 Kč
  2. Maximální splatnost až 36 měsíců
  3. Peníze do 3 dnů na účtu
  4. Online sjednání půjčky
 • Hlavní výhody

  1. Peníze na účet nebo v hotovosti
  2. Příznivé RPSN již od 23,47 %
  3. Neúčelové čerpání prostředků
  4. Peníze i bez ručitele
 • Reprezentativní příklad

  1. Výše půjčky 45 000 Kč
  2. Doba splatnosti 24 měsíců
  3. Měsíční splátka 3 665 Kč
  4. Roční úroková sazba 29 %, RPSN 106,71 %

Nebankovní půjčka Provident

Nebankovní půjčku Provident využijete na výdaje libovolného charakteru. Poskytovatel má na českém trhu bohatou historii, takže si můžete být jisti, že s výběrem půjčky nesáhnete vedle. Na výběr zde máte z několika atraktivních produktů. Možná je výplata peněz v hotovosti i na běžný účet.

Provident aktuální nabízí dvě rychlé půjčky. První půjčka je hotovostní půjčka od 6 000 do 90 000 Kč, kdy vám peníze doručí obchodní zástupce společnosti domů, a to klidně i během víkendu. Druhou možnost představuje půjčka na účet, která se poskytuje na částku od 10 000 do 130 000 Kč. Zde peníze obdržíte do třech dnů od schválení na svůj běžný účet. Půjčky se odvádějí v týdenních nebo v měsíčních splátkách a doba splatnosti činí 12 nebo 24 měsíců. Úročení se pohybuje od 10 % ročně a RPSN je již 23,47 %.

Recenze flexibilní půjčky Provident

Provident u svých hotovostních půjček garantuje celkovou cenu a vy už při sjednání víte, kolik přesně budete měsíčně splácet. Navíc vám nebudou účtovány žádné skryté poplatky. Půjčka je tedy plně transparentní. Během splácení můžete využít i takzvaných Splátkových prázdnin. V nepříznivé situaci si odložíte jednu až dvě měsíční splátky.

Zájemce o tuto výhodnou nebankovní půjčku musí být vždy starší 18 let a mít trvalý pobyt v Čechách. Vyžaduje se také trvalý zdroj příjmů, ke kterému se dokládá při žádosti potvrzení. Žádost o půjčku se vždy podává online. Uvádíte do ní své osobní a kontaktní údaje. Vyberete si půjčku podle svých představ a čekáte na schválení. Podpis smlouvy můžete zařídit poštou nebo vám ji domů spolu s hotovostní půjčkou donese obchodní zástupce společnosti. Půjčka je ideálním zdrojem na financování rozmanitých krátkodobých i střednědobých výdajů.

Proč využít tuto půjčku

 1. Peníze si můžete nechat doručit v hotovosti i vyplatit na účet.
 2. Půjčka má neúčelové čerpání a je jen na vás, jak získané finanční prostředky využijete.
 3. K žádosti nepotřebujete ručitele, spoludlužníka ani zástavu.
 4. Půjčku si rychle a komfortně vyřídíte ze svého domova.
 5. Můžete si vybrat mezi týdenním a měsíčním systémem splátek.

 

 

 

 

Získat zápůjčku
 

 

 

 

Spokojení klienti

 • Půjčka Provident je pro mě jistotou. Pokud mi chybí peníze do výplaty nebo plánuji nějaké větší investice, tak o tuto půjčku požádám. Je rychle vyřízená a peníze mi přijdou na účet.

  Karel H.Litoměřice
 • Půjčka Provident mě dosud nezklamala. Líbí se mi, že si sama spočítám, kolik chci půjčit a na jak dlouho a hned vidím výši měsíčních splátek. Peníze pak dostanu na účet nebo na ruku v hotovosti.

  Hana R.Beroun

 

 

 

 

Získat zápůjčku
 

 

 

 

Další nebankovní půjčky

 • LOGO od Smart Půjčka - půjčky

 • Logo HOME CREDIT půjčka

 • Logo od Cetelem půjčka

 • Logo od COOL MONEY půjčky

 • Logo od PROFI CREDIT

Oblíbené kategorie

Nejnovější články

 • Rady na získání vhodné nebankovní půjčky

  5 tipů, které vám pomohou vybrat si půjčku

  Nevíte, jak si vybrat půjčku, která bude stoprocentně odpovídat vašim představám? Která vás nepřivede na mizinu a pokryje vše, co potřebujete zaplatit? Bohužel finanční gramotnost Čechů stále není stoprocentní a lidé tak často skončí s půjčkami, které nedokážou splácet. Pak jim hrozí exekuce či insolvence. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou správně […]

 • Rychlé půjčky

  Jaké doklady si připravit k žádosti o půjčku

  Jen málokterá půjčka se kompletně obejde bez jakýchkoliv dokladů a dokumentů. V aktuálním článku se podíváme na ty nejčastější, které po vás mohou být od poskytovatele půjčky požadovány. Většinou nemáte jinou možnost než se podřídit a dokumenty připravit. Alternativou je vybrat si půjčku bez dokladů – například půjčku bez OP – kde vám peníze půjčí […]