Provident půjčky

Půjčka do 5 000 Kč

Potřebujete si půjčit 5 000 Kč do výplaty? Zažádejte si online o půjčku Perfect Money a peníze máte do 60 minut.

Pokračovat

Půjčka do 150 000 Kč

Nabízíme vám nebankovní půjčku do 150 000 Kč od známé společnosti Home Credit. Jednoduché a rychlé vyřízení z pohodlí domova.

Pokračovat

Půjčka do 600 000 Kč

Získejte až 600 000 Kč s bankovní půjčku od České spořitelny. Peníze lze použít na cokoliv. Pouze jedna návštěva pobočky.

Pokračovat

Konsolidace půjček

Máte vysoké splátky? Ušetřete sloučením půjček do jedné. Nabízíme vám konsolidaci půjček až do 400 000 Kč.

Pokračovat

Půjčky Provident.cz

Provient půjčky bez registru

Provident půjčky

Online půjčka od Provident je bez ohledu na záznamy v registrech dlužníků. Od odeslání žádosti máte peníze do 24 hodin a to od 4 000 až do 50 000 Kč.

Parametry půjčky

  • Výše půjčky je od 4 000 do 50 000 Kč
  • Splatnost je až na 52 týdnů
  • Nenahlíží se do registru dlužníků
  • Půjčka je bez zástavy nemovitosti
  • Rychlé vyřízení online

>>> Zažádat o půjčku ihned <<<

Další půjčky

Nevyhovuje vám půjčka Provident? Vybrat si můžete i z dalších půjček.

Provident půjčky na cokoliv

Uvažujete o finanční půjčce a nevíte, na jakou společnost se obrátit? Mezi jednu z nejvyužívanějších patří půjčka Provident. Ta svým žadatelům přináší opravdu velké množství výhod, což je právě ten důvod, proč často žádají i opakovaně. Ať už si chcete koupit auto, televizi, dovolenou, nebo chcete peníze na cokoliv jiného, u Providentu není problém. Nemusíte nikomu sdělovat účel půjčky. Peníze dostanete a použít je můžete, na cokoliv chcete.

Pokud se pro tuto půjčku rozhodnete, můžete si půjčit od 4 000 Kč do 80 000 Kč. Navíc peníze můžete získat buď v hotovosti od obchodního zástupce, nebo vám přijdou na váš účet. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv možnost, celý proces schvalování je velmi rychlý. Díky tomu, že se jedná o relativně malé částky, není nutný žádný ručitel nebo zajištění, například nemovitostí. Nemusíte se bát ani v případě, že jste v registru dlužníků, jelikož do nich není nahlíženo. Úplně postačí, pokud máte pravidelný měsíční příjem a žijete na území České republiky.

Žádné skryté poplatky

Půjčky Provident jsou poskytovány na celém území České republiky a pokud se pro ni rozhodnete, navštíví vás jeden z více než 3000 obchodních zástupců, který s vámi sepíše smlouvu. Pokud jste zvolili půjčku v hotovosti, ihned při podpisu vám požadované peníze předá. Obavy nemusíte mýt ani ze smlouvy, která je maximálně jednoduchá a transparentní. Neobsahuje žádné skryté poplatky či informace a vy tak přesně vidíte, kolik přesně a v jakých splátkách vrátíte. Naprostou samozřejmostí je možnost dohodnutí snížení výše splátek nebo odložení splatnosti. V těchto případech jsou tyto výhody taktéž bez jakýchkoliv poplatků. Pokud tedy i vy uvažujete nad půjčkou a peníze by se vám hodili co nejdříve, je Provident perfektní možností, jak požadované prostředky rychle, bezpečně a bez zdlouhavých schvalovacích procesů získat.