Home Credit půjčky

Půjčka do 5 000 Kč

Potřebujete si půjčit 5 000 Kč do výplaty? Zažádejte si online o půjčku Perfect Money a peníze máte do 60 minut.

Pokračovat

Půjčka do 150 000 Kč

Nabízíme vám nebankovní půjčku do 150 000 Kč od známé společnosti Home Credit. Jednoduché a rychlé vyřízení z pohodlí domova.

Pokračovat

Půjčka do 600 000 Kč

Získejte až 600 000 Kč s bankovní půjčku od České spořitelny. Peníze lze použít na cokoliv. Pouze jedna návštěva pobočky.

Pokračovat

Konsolidace půjček

Máte vysoké splátky? Ušetřete sloučením půjček do jedné. Nabízíme vám konsolidaci půjček až do 400 000 Kč.

Pokračovat

Půjčky HomeCredit.cz

Home Credit půjčky až 150.000 Kč

Home Credit půjčky

Jedna z nejoblíbenějších nebankovních půjček je Home Credit. Půjčit si můžete od 10 000 Kč do 150 000 Kč. Půjčte si i Vy nebankovní půjčku s bankovním úrokem.

Parametry půjčky

  • Výše půjčky je od 10 000 do 150 000 Kč
  • Splatnost je od 48 do 84 měsíců
  • Až 4x si můžete odložit splátku
  • Nepotřebujete ručitele
  • Vyřízení online

>>> Zažádat o půjčku ihned <<<

Další půjčky

Nevyhovuje vám půjčka Home Credit? Vybrat si můžete i z dalších půjček.

Home Credit půjčky až 150.000 Kč

Hledáte půjčku, která by maximálně vyhovovala vašim potřebám? Jednou z možností může být půjčka Home Credit. U ní si můžete zvolit jakoukoliv částku v rozmezí 10 000 Kč – 150 000 Kč. Podmínky pro její získání jsou maximálně jednoduché a snadno je tak splní většina pracujících občanů v České republice. Jak už bylo naznačeno, je nutné mít pravidelný měsíční příjem a také minimální věk 18 let. Není potřeba žádného ručitele ani například zástav vašich nemovitostí či majetku.

Jednou z věcí, které žadatele o půjčku většinou zajímá, je účel, na který mohou své peníze využít. U této půjčky ho nemusíte nikomu sdělovat a je čistě na vás, jak a za co peníze utratíte. Chcete-i letět na dovolenou či si koupit auto, není to problém.

Výhody od Home Credit

Půjčka od Home Credit má samozřejmě i další velkou řadu výhod. Jednou z nich je možnost odložení splátek. To se může hodit především v případech, kdy se dostanete do nenadálé finanční tísně a na splátku jednoduše nebudete mít, nebo by výrazně zatížila váš měsíční rozpočet. Pokud se do těchto problémů dostanete, není problém si splátku odložit. Takto to lze po dobu čerpání půjčky provést až čtyřikrát. Kromě toho je možné si splátku i variabilně snižovat nebo zvyšovat, aby perfektně vyhovovala vašemu rodinnému rozpočtu a nezatěžovala ho více než je možné.

V souvislosti s tím je možné zřídit i výhodné pojištění pro případ, že nebudete moci splácet. Díky němu se tak nedostanete do problémů s dlužnými splátkami. Máte-li i vy zájem o Home Credit půjčku, není nic jednoduššího než je internetová žádost pomocí krátkého formuláře. Po jeho odeslání již začne běžet krátký schvalovací proces a po splnění podmínek a doložení potřebných dokumentů, jako dokladů totožnosti a údajů o vašem zaměstnavateli své žádané peníze velmi brzy získáte, ať už jste žádali o jakoukoliv výši.